poniedziałek, 17 listopada 2014

Portal komputerowy KacikPC - nowy portal o tematyce komputerowej!

Portal komputerowy KacikPC.pl, to nowoczesny portal technologiczny z masą interesujących artykułów, oraz przydatnych porad komputerowych. Jeżeli szukasz w internecie miejsca, gdzie przeczytasz o nowościach i ciekawostkach z branży IT, lub znajdziesz rozwiązanie problemu ze sprzętem i oprogramowaniem komputerowym, to portal KacikPC.pl jest miejscem dla Ciebie!

 Z przyjemnością informujemy wszystkich czytelników, że w ciągu ostatnich kilku tygodni nowy portal o tematyce komputerowej ujrzał światło dzienne. Jest to projekt skierowany do wszystkich – zarówno osób początkujących, którzy szukają prostych sposobów rozwiązania częstych problemów komputerowych, oraz doświadczonych użytkowników, którzy będą mogli jeszcze bardziej zagłębić się w cyfrowy świat.Portal komputerowy KacikPC.pl, posiada atrakcyjną i przejrzystą szatę graficzną, oraz kilka kategorii tematycznych: porady (internet, oprogramowanie, sprzęt, windows), artykuły, gry, wideo.
  • W kategorii „Porady” znajdziecie krok po kroku rozwiązanie najczęstszych problemów pojawiających się ze sprzętem i oprogramowaniem komputerowym, ale również interesujące miejsca w internecie, oraz porady związane z obsługą programów komputerowych.
  • W kategorii „Artykuły” odkryjecie ciekawostki związane z branżą IT, oraz przeczytacie felietony redagowane przez naszych specjalistów.
  • Kategoria „Gry” jest miejscem odpoczynku dla osób, które chciałyby się odprężyć przed ciężkim dniem w pracy.
  • Wideo„, to kategoria dla osób, którym nie chce się grać i czytać, czyli miejsce poświęcone filmikom wideo (nie tylko związanym z branżą IT).
Już teraz na portalu komputerowym przeczytacie o tym jak przyśpieszyć komputer z systemem operacyjnym Windows, gdzie oglądać legalnie filmy i skąd pobierać muzykę, ale również o tym jak inni zarabiają w internecie.
Zapraszamy! Pozdrawiamy administracja KacikPC.pl

6 komentarze:

Aleksander pisze...

Na pierwszy rzut oka bardzo ciekawy blog. Tym bardziej że kocham nowinki sprzętowe. Nie szczędzę też grosza (mimo że nie mam go zbyt dużo :D ). Puki co mam na co wydać kasę bo oto na aleo.pl chcę kupić jutro nowego DELL-a. Jakoś nie mogę odkochać się w PC. To zawsze bardziej pewny i mocniejszy sprzęt od laptopów, a przynajmniej mam takie wrażenie.

chmura pisze...

Fajny blog. Zapraszam również na mój blog

Agata pisze...

fajny ten nowy portal. Co ważne jest na bieżąco aktualizowany. Dodaję go do zakładek :) pozdrawiam Agata

Domeny pisze...

Bardzo fajny blog, dużo interesujących wpisów.

Naprawa laptopów, serwis komputerowy pisze...

Całkiem zachęcający ten blog. Szczególnie pewnie dla osób, które interesują się tym tematem :)

Darek pisze...

Fajnie, że powstał taki portal. Chętnie odwiedzę, ponieważ ostatnio bardzo często - niestety muszę serwisować mój laptop!

Prześlij komentarz