niedziela, 4 lipca 2010

Darmowy program do nagrywania płyt - darmowe NERO ! Program do nagrywania płyt za darmo ! Ashampoo Burning Studio 2010 za darmo - nagrywaj płyty szybko i łatwo ! Darmowy odpowiednik Nero do pobrania !

Program do nagrywania płyt za darmo - czyli darmowy odpowiednik Nero ! 
Pobierz za darmo i po polsku Ashampoo Burning Studio 2010 - nagrywaj płyty szybko i prosto ! 
Szukasz darmowego programu do nagrywania płyt cd/dvd - wcześniej korzystałeś z triala Nero, albo to twój pierwszy program - warto wypróbować w pełni darmowy (do zastosowań domowych) i z polskim interfejsem program o nazwie Ashampoo Burning Studio 2010 ! 

Po pierwsze program możemy ściągnąć w polskiej wersji językowej min. ze strony : http://www.dobreprogramy.pl/Ashampoo-Burning-Studio,Program,Windows,12487.html

Po zainstalowaniu i odpaleniu pojawi nam się ładny i przejrzysty interfejs programu :


Teraz kilka słów o możliwościach programu - oczywiście jak wcześniej wspominałem wszystko robimy tutaj intuicyjnie (interfejs podobny do tego z Nero i możliwości całkiem spore).

Pierwsza zakładka umożliwia nam nagranie nowej płyty, która może zawierać każdy rodzaj plików czy będą to jednocześnie filmy, zdjęcia, muzyka czy gry - wszystko nagrywamy metodą przeciągnij i upuść :


Ponadto, gdy wrzucamy jakieś pliki - na pasku na dole pojawia się ilość zapełnienia płyty i w zależności czy jest to cd czy dvd będzie to odpowiednio >700MB albo >4700MB (w przybliżeniu).

Ashampoo Burning Studio umożliwia także uaktualniania już nagranych płyt cd/dvd - mowa tutaj głównie o płytach cd-rw oraz dvd-rw, któe umożliwiają wielokrotne nagrywanie i kasowanie danych. Kiedy nie zapełnimy do końca płyty możemy do niej coś dograć - dzięki temu pozostaną stare dane.

Jak większość programów do nagrywania - tutaj także mamy możliwość wypalenia płyty Audio CD / DVD oraz Video CD/DVD co jest bardzo przydatne gdy posiadamy stary odtwarzacz dvd albo muzyczny odtwarzacz płyt audio cd w samochodzie. 

Program daje nam także opcję stworzenia kopii bezpieczeństwa danych naszych plików - dzięki czemu w razie awarii będziemy mogli odzyskać cenne informacje.

Co do podstawowych cech programu, warto tutaj także zaliczyć tworzenie kopii płyty cd/dvd czy nawet Blu-ray a także opcję tworzenia obrazu płyty, która następnie możemy nagrać na czystą płytę. 

Oczywiście program posiada możliwość kasowania płyt wielokrotnego użytku - są tutaj dwie opcje do wyboru szybkie kasowanie płyty albo pełne kasowanie płyty. Jeżeli nie zależy nam bardzo na poufności danych warto wybrać szybkie kasowanie płyty, dzięki czemu już po kilku sekundach otrzymamy czystą - gotową do ponownego nagrania płytę ! 

Dodatkiem do programu, jest możliwość drukowania etykiet i broszur na płyty CD/DVD, nie mniej jednak jest to program wart uwagi, który potrafi poradzić sobie nawet z nieco zarysowanymi płytami. Warto go przetestować zwłaszcza, że jest w pełni za darmo z wyłączeniem zastosowań komercyjnych.

6 komentarze:

Anonimowy pisze...

spoko

Anonimowy pisze...

ok !

Anonimowy pisze...

ściągnąłem dziś ten program i nic z tego nie mogłem nagrać filmów na płytki gdyż program nie widzi mojej nagrywarki

Anonimowy pisze...

lipa bo program ustawia po swpiejmu zdjecia nie w kolejnosci w ktorej chcielibysmy nagrac

Anonimowy pisze...

Soory że muszę wkleić : Proszę , uważnie przeczytaj ten list to nie są żarty ! Ten list przeszedł już Polskę ,aż 200 razy . Ludzie którzy nie przeczytali listu a dostali lub przerwali spotkało wielkie nie szczęście . Chcesz dowodu ? Maria Maibal nie przeczytała listu została pozbawiona życia chociaż była niewinna. Janek Sztoch przerwał czytanie listu w ciągu czterech dni zmarł na dotąd niewyjaśnioną chorobę ! Starczy dowodów -teraz wczytaj się w list- . Dawno temu żyła rodzina mająca kupę kasy ! Pewnego dnia ojciec dostał wiadomość o nowej pracy w Malborku.Pomyślnie wyprowadzili się z Polski do obcego miasta.Po wynajęciu mieszkania matka coś podejrzewała ,ponieważ dostali dom za free.A właściciel zmarł na zawał serca chociaż na nic nie był chory sąsiedzi mówili ,że ten dom straszy ! Na noc rodzice ucałowali dzieci na dobranoc.Matka wstała rano powitać dzieci w nowym domu . Odkryła pościel ,a w niej same prochy i list ,,Ha ha ha ... Było tu nie mieszkać zły pech ,Duch'' mamo ratuj ! '' .Już 20 lat dzieci nadal są szukane przez najlepszych detektywów.Rodzice po tej sytuacji wyprowadzili się do Polski zmarli na sen ,w którym śniły im się ich dzieci i duch zarzynające ich małe główki.
Masz 24godz na rozesłanie twego do 5 osób inaczej pech przejdzie na ciebie kto wie może to też będzie twoja historia (ale żebyś nie miał/miała pecha roześlij to do tych osób błagam ! )?

Anonimowy pisze...

ufaj BOGU a nie durniom

Prześlij komentarz