Przerób swoje zdjęcie !

Przerób swoje zdjęcie - uzyskaj ciekawe efekty graficzne.
Lista artykułów, które opisują jak przerobić własne zdjęcie, dodać ciekawe efekty, zrobić fotomontaż czy wstawić twarz do animacji i filmiku wideo.


Hot Myspace Generators

Znajdziecie tutaj listę części artykułów ze strony Pececik, które opisują  możliwości przerabiania zdjęć w internecie i nie tylko. Dzięki temu w jednym miejscu, będziecie mieli dostęp do zbioru unikalnych treści - w każdym artykule znajdziecie kolejne sposoby urozmaicenia waszych zdjęć. 

1. Foto efekty - przerabianie zdjęć online :
Pierwszy z artykułów, który opisuje możliwości popularnych i tych mniej popularnych serwisów do przerabiania zdjęć online - bez żadnych programów zamienimy nasze zdjęcie w dzieło sztuki.


2. Przerabianie zdjęć online część druga :
Artykuł pokazuje polski serwis, dzięki któremu możemy urozmaicić nasze zdjęcie - wtapiając je w inne - dzięki temu uzyskamy znakomite efekty, a nasze stare zdjęcia odżyją.

3. Nie słyszałeś o JibJab - jak zrobić film wideo z własnym udziałem :
Tym razem coś dla osób, które chciałyby stworzyć film wideo z własnym udziałem - czyli zabawa w reżysera z naszym udziałem. Zobacz jak zrobić filmik wideo z własnym udziałem za pomocą serwisu JibJab.


4. Wstaw swoją twarz do zdjęcia, ciekawy efekt graficzny, fotomontaż w kilka minut
Tym razem coś dla osób, które chciałyby stworzyć ciekawy fotomontaż, czy zastosować oryginalne tło dla swoich zdjęć. W tym artykule poznasz strony, dzięki którym całkowicie przerobisz swoje zdjęcie.


5. Jak zrobić prezentację ze zdjęć, jak urozmaicić zdjęcie
Tym razem przedstawiam sposób, w którym opisuję jak zaprezentować nasze zdjęcia znajomym w ciekawej formie - dzięki temu nasze zdjęcia będą wyświetlane np. w telewizorze, albo z bańkami mydlanymi w tle - zobacz jak uzyskać bombowe efekty i stworzyć szybko ciekawą prezentację.


6. Generator filmików z własnym tekstem 
Strona na której możemy stworzyć ciekawy filmik wideo z własnymi napisami - wystarczy wybrać gotowy film i dopisać własny tekst. Scenariusz zależy wyłącznie od ciebie ...

7. Zabawna animacja świąteczna 
Tańczący elf, zobacz jak wykonać śmieszną animację, która zaskoczy twoich znajomych :)

8. Własny animowany filmik - generator online
Tym razem sposób na to jak zrobić własny filmik wideo przy pomocy darmowego generatora. 
Sam ustalasz akcję, ilość aktorów czy dialogi - zobacz jak przygotować własny film rodem z Hollywood.

9.Coś innego ....czyli generatory online inne niż wszystkie 
Tym razem generatory online, które ukazały się na stronie Pececik a nie pasują do pozostałych, czyli jak wykonać własne logo czy napis na stronę internetową.