czwartek, 4 marca 2010

Robimy zabawny filmik ! Jak zrobić śmieszny filmik - karykatura postaci ! JibJab podstaw głowe ! Zmiana głowy w filmiku ! Jak stworzyć śmieszny filmik - humor - nabierz znajomego !

Jak zrobić śmieszny - karykaturalny - filmik ! Prosty i szybki sposób na stworzenie super filmu z poczuciem humoru :) Nabierz swojego znajomego i wyślij mu filmik z jego udziałem !

Istnieje bardzo fajna strona na której możemy zrobić bardzo śmieszne filmiki bez żadnej wiedzy z tego zakresu. Wystarczy mieć jakieś zdjęcie naszych znajomych albo swoje i wkleić w odpowiednie miejsce na stronie. Następnie wybrać zarys głowy i gotowe. Teraz wybieramy tylko scenariusz filmu i wstawiamy do niego nasz zarys głowy - w ten sposób powstają bardzo humorystyczne filmiki min. :

 

Aby samemu stworzyć coś podobnego np. z podobizną swoją albo znajomego należy wejść na stronę : http://sendables.jibjab.com/category/More_SY/videos
Następnie rejestrujemy się (*napis join po prawej u góry). 
Po rejestracji - logujemy się na stronie : 
Wybieramy interesujący nas filmik i możemy zobaczyć jego podgląd klikając na niego ! 
Jeżeli się nam jakiś spodoba klikamy na przycisk personalize :
Teraz przejdziemy do dodawania twarzy - możemy dodać twarz znajomego albo wybrać którąś z dostępnych w portalu ! 
Jeżeli chcemy dodać własną twarz klikamy create new head i dodajemy z pulpitu zdjęcie a następnie wykonujemy jego odrys - bardzo prosta sprawa :) A profil zdjęcia może być praktycznie dowolny !! 
Po wszystkim klikamy zielony przycisk done !
Efekt tego co wykonałem w ciągu 5 minut wygląda następująco : 

Personalize funny videos and birthday eCards at JibJab!

12 komentarze:

Anonimowy pisze...

Ta.............tylko nie wspomniałeś łaskawco ,ze trzeba bulić za to okrutnie.I co czar prysnął !

Przemo pisze...

I tutaj się mylisz - na stronie są dostępne filmiki w wersji płatnej oraz darmowej - zależy od konkretnego filmu. Jeżeli po otwarciu filmiku na dole po prawej stronie pisze personalize - to znaczy że jest dostępny za darmo. Wystarczy się zarejestrować i wstawić własne twarze. W przypadku gdy będzie tam member oznacza to, że trzeba być zarejestrowanym i mieć wykupiony abonament. Jest jednak dużo darmowych filmików min.
http://sendables.jibjab.com/category/sy_dances

Anonimowy pisze...

Ale czy samo posiadanie konta jest płatne? Niby pisze,że za darmo,ale nie jestem dobra w angielskim,jednak coś tam było,że jest darmowe,ale dopisane jeszcze,że okres 12 miesięcy i tylko 12 $ za rok,WIĘC NIE ROZUMIEM,darmowe czy nie ? Proszę o szybką odpowiedź,bo strasznie się denerwuję,że niestety będę musiała za to bulić,a nie jest to tanie... :(

Przemo pisze...

Oczywiście że darmowe ! Za nic nie płacisz, chyba że będziesz chciała dodatkowo sobie wykupić np. jakieś "extra" filmiki i zmontować coś super.
Za podstawowe rzeczy i utrzymanie konta się nie płaci - a więc nie masz się czym martwić, do płatnych rzeczy nie zostaniesz dopuszczona, ponieważ najpierw trzeba byłoby zapłacić aby korzystać :) .

Renata pisze...

Ale za ściągnięcie filmiku trzeba płacić

Anonimowy pisze...

a jak sie zarejestrowac? bo po wpisaniu imienia ,e-maila, hasła oraz daty urodzenia wyskakuje żółta tabliczka na przeprosinami i że nie da sie zarejestrowac.pare razy z innymi hasłami też sie nie da

Anonimowy pisze...

a jak wstawić filmik na facebooka?

Anonimowy pisze...

te fajne filmiki sa platne
!!!!!!!!!!

Przemo pisze...

Tak - te lepsze są płatne i standardowo nie można z nich korzystać przed zapłaceniem. Ale jest wiele darmowych, z których wychodzą ciekawe materiały wideo ;)

Jan Lipnicki pisze...

Śmieszne filmiki za darmo polecam

Anonimowy pisze...

jak mam konto przez fb, zrobiłem tylko 3 filmiki gangam style podobno za darmo to muszę za coś płacić. a jak mam konto przez fb to mogę je jakoś usunąć ?

Anonimowy pisze...

może bym zapłacił tylko nie wiem jak to zrobić...

Prześlij komentarz