sobota, 13 marca 2010

Gry mmo - przeglądarkowe gry online mmo multiplayer - gry multiplayer online !!

Gry mmo - czyli darmowe gry online !

Chciałbym przedstawić kilka ciekawych gier online w które możesz zagrać bezpłatnie za pomocą przeglądarki komputerowej. Nazywa się to grami mmo - massive multiplayer online - ze względu na dużą liczbę graczy, którzy w niej uczestniczą. 

1. Ogame www.ogame.pl
 
Gra już nieco stara - chyba każdy o niej słyszał. Cała zabawa polega na kolonizowaniu swojej planety, budowaniu budynków, podnoszeniu technologii oraz szkoleniu floty wojskowej. Gra jest bardzo rozbudowana - grafika prezentuje się ciekawie - nie jest to sam tekst. 

2. KingsAge http://kingsage.pl

Ciekawa gra, w której wcielamy się w przywódcę osady - który musi doprowadzić do jej rozkwitu. Podobnie jak w większości tego typu gier : budujemy budynki, staramy się zebrać odpowiednią ilość surowców, handlujemy z innymi graczami, podpisujemy sojusze oraz atakujemy wrogów. 


Gra która naprawdę mnie wciągnęła. W grze wybieramy swoją postać - np. złodzieja, alfonsa, gangstera, biznesmena itp... i próbujemy zdobyć jak największy respekt. Zdobywa się go poprzez handlowanie różnego rodzaju towarem albo organizowaniem napadów na różnego rodzaju cele np. bank.
Możemy założyć własny lokal a także prowadzić zorganizowane akcje wraz z kompanami z gangu. 
Gra dzieli się na kilka serii - po każdej z nich statystyki wszystkich postaci są resetowane. Warto więc sprawdzić kiedy kończy się tura - aby zacząć na równi z wszystkimi.

4. Coś ala piraci z karaibów :P http://piraci.wp.pl/

Gra polega na założeniu własnej floty statków i podbijaniu innych terytoriów czyli innymi słowy : kontrolowaniu zasobów morskich :) 

5. Legenda - wojna smoków http://warofdragons.wp.pl/adv.php

  
Dwie wrogie rasy ludzie i magmarowie - stań po jednej ze stron i zmierz się z innymi graczami. Szkól, udoskonalaj i zbrój swoją postać aby stać się niezwyciężonym .

6. Gra w czasie rzeczywistym Xblaster - http://xblaster.wp.pl/
Warto zagrać w tę gierkę zwłaszcza, że jest nieco inna niż pozostałe. Tutaj możemy walczyć z przeciwnikiem w czasie rzeczywistym po wyjściu na arenę. Dostajemy swojego robota, kupujemy mu uzbrojenie, pancerz itp... i idziemy do boju - kto lepszy, zręczniejszy ten wygrywa :P 
Podobnymi grami z tej serii o innej tematyce ale w czasie rzeczywistym są np. http://deepolis.wp.pl/ oraz http://gladiatus.onet.pl/ czy nawet http://arenasofglory.wp.pl/

8. http://airrivals.pl/ - ciekawa gra online mmo, zobacz sam
9. Wiedźmin - gra na czasie http://wiedzmin-versus.wp.pl/

Bardzo dobrze dopracowana gra, wybieramy postać - a następnie przydzielamy jej w jaki sposób ma atakować przeciwnika i bronić się przed jego ciosami ! Gra polega w większości na zadaniu silniejszego ciosu (turowa) oraz na przewidzeniu w jaki sposób zaatakuje przeciwnik. Dzięki temu nie dostajemy żadnych ran - gdy przewidzimy atak przeciwnika.
 

5 komentarze:

JajQo pisze...

Ciekawy wpis! A jeśli szukacie więcej propozycji super gier przeglądarkowych polecam ci stronę TopGram.pl

Gry online na twoją stronę za darmo!!! pisze...

Fajna strona:) Jeśli chcesz zarobić na promocji gier przeglądarkowych napisz do mnie:
ja_jagoda84@o2.pl
Pozdrawiam
P.S. Mnie the Crims też wciągnęło;)

Darmowe gry pisze...

A mój blog z grami na przeglądarkę to:
http://grajzadarmo.blogspot.com

subgun pisze...

Grałem w The Crims, naprawdę wciąga na dłuuuugie godziny. Gra oferuje dużo możliwości przez co się nie nudzi nawet po paru godzinach zabawy.

Wyszukiwarka gier pisze...

The crims jest z tej listy raczej najlepszy

Prześlij komentarz