czwartek, 11 marca 2010

Darmowa muzyka - legalna muzyka - pliki mp3 ? Gdzie pobrać legalnie muzykę w internecie mp3 !

Legalna muzyka mp3 - gdzie pobierać ? 

W internecie jest sporo stron, z których możemy legalnie pobrać utwory w formacie mp3 - oczywiście według licencji - a więc nie możemy jej sprzedawać czy rozpowszechniać ! 

Po pierwsze powstała ciekawa strona znajdująca się pod adresem : http://www.sharethemusic.com/ 
 Jak widzimy możemy jedynie odsłuchać piosenek mp3 online - jednak to i tak zaleta tego, że nie musimy płacić ! 

Nie może zabraknąć także http://www.lastfm.pl/ - gdzie możemy odsłuchać i pobrać na dysk udostępnione za darmo utwory mp3 !Ponadto cała strona poświęcona jest muzyce - możemy przeczytać o gwiazdach, nowych płytach i nowościach z branży muzycznej. 

Najbogatszy zbiór polskiej muzyki ma http://mp3.wp.pl/p/index/  
Na stronie możemy zarówno posłuchać piosenek online jak i ściągnąć na dysk takich wykonawców jak np.  Big Cyc, Blenders, Arka Noego, Ania Wyszkoni, Andrzej Piaseczny, Czerwone Gitary , Czarno-Czarni czy Czesława Niemena. Ponadto strona ma podzielone tematycznie utwory od elektroniczncyh do klasycznych czy miłych dla ucha :) Ponadto standardowo można znaleźć tutaj takie gatunki jak np. Pop , Rap, Hip Hop, Techno, Muzyka Świąteczna, Relaksacyjna  itp...

Ostatnią ciekawą stroną będzie serwis http://www.jamendo.com/pl/ - gdzie możemy pobrać muzykę nawet na licencji Creative Commons i udostępnić np. na własnej stronie internetowej. Jest tam bardzo dużo ciekawych utworów zwykłych prywatnych osób i artystów niszowych, ale także znajdują się bardzo ciekawe i oryginalne kawałki. Nie jest to muzyka zła - a naprawdę na wysokim poziomie. Strona - posiada ranking najczęściej słuchanych mp3, które możemy pobrać i zapisać na dysk twardy w formacie mp3 : 


 

11 komentarze:

magdalenoo pisze...

Rewelacyjnie opisane, dzięki wielkie! :)

Anonimowy pisze...

Polecam stronę scena.machina.pl. Po rejestracji otrzymujemy 3-miesięczny, bezpłatny dostęp do archiwum muzycznego serwisu. To daje dostęp do tysięcy plików mp3 do ściągnięcia. Oprócz tego na stronie można wygrać bilety na koncerty.

Ola pisze...

dzięki bardzo pomocne linki ;)

Anonimowy pisze...

pomocne linki!dzieki! aczkolwiek ja dorzucilbym jeszcze branie udzial w konkursach roznych :P np teraz brales udzial w konkursie LIdla!
http://www.facebook.com/lidlpolska/app_373782175988079
klikasz i sciagasz legalnie!

Viper pisze...

Wejdzcie na hitowomp3.eu linki bez problemu, posluchasz i pobierzesz mp3 ja polecam!

Darmowe Mp3 pisze...

Zdecydowanie Polecam ;)

download mp3 pisze...

również polecam ;) warto ;)

Anonimowy pisze...

Gdzie znajdę muzukę taneczną na instrumenty np.sax,gitara,klarnet,fortepian,itd.

MaLtA :) pisze...

Muzyka do pobrania? To tylko z http://www.filefox.pl Od kiedy brat mnie uświadomił, że można tak szybko i łatwo wyszukać mp3 z niczego innego nie korzystam :D

Anonimowy pisze...

http://sciagara.pl/ - to najlepsza strona według mnie.

darmowe mp3 pisze...

Polecam Nuteczki.net Znajdziesz tam dobrej jakości utwory, które są na czasie

Prześlij komentarz