środa, 17 marca 2010

Haking, triki komputerowe, rozrywka, humor - statystyki bloga pececik !

Statystyki bloga Pececik 
O wszystkim z cyberświata - nowości komputerowe, newsy, nowe technologie, rozrywka, humor, zarabianie w internecie, triki komputerowe i tak dalej ;)

Po pierwsze - w ostatnim czasie pojawiły się reklamy na stronie. Jeżeli więc coś cię zaciekawiło na stronie, w jakiś sposób pomogłem ci to kliknij w reklamę a odwdzięczysz się tym.  
 Dla ciebie to tylko jedno kliknięcie !
 
Chciałbym podzielić się z wami kilkoma informacjami o stronie pececik.blogspot.com ! Myślę tutaj o propozycjach zmian, sugestiach i statystykach do dnia dzisiejszego.
Być może nikogo ten temat nie zainteresuje - ale warto wspomnieć o kilku kwestiach. 

Po pierwsze strona zaczęła funkcjonować 11 lutego 2010r. wtedy też pojawił się temat Ruszamy Pełną Parą !
Archiwalne i ciekawe artykuły z poprzednich miesięcy możecie zobaczyć klikając w menu po prawej stronie 
i wybierając luty ! Także inne artykuły z bieżących miesięcy można zobaczyć w menu po prawej stronie.

Teraz nieco o stronie - jest to strona o wszystkim, zresztą jak jest napisane w opisie i w temacie u góry. Będą tutaj ciekawe filmiki, artykuły, strony internetowe, porady, triki komputerowe itp.....
Oczywiście możecie zgłaszać swoje uwagi poprzez shoutbox - dostępny dla wszystkich oraz komentarze - do których napisania nie trzeba być zalogowanym ani zarejestrowanym !

Jeżeli więc chcecie żebym napisał o czymś, macie jakiś problem, szukacie czegoś - to napiszcie ! 
Myślę także nad pewnymi zmianami - głównie szaty graficznej - przez pewien czas tego nie robiłem, gdyż obawiałem się, że jak ktoś wejdzie na stronę ponownie - to może jej nie rozpoznać :)
Dlatego postanowiłem nie dokonywać tak radykalnych zmian w tak krótkim czasie - ale kto wie....

Kolejna rzecz to -statystyki - w miesiącu lutym powiem szczerze było to około 800 unikalnych wizyt.
 Jednak nie był to pełen miesiąc a niecałe 20 dni - więc jak na początek istnienia strony i mała skuteczność przebicia w wyszukiwarkach - wydaje mi się to wynikiem bardzo dobrym.
 Dzisiaj jest znacznie lepiej - wystarczy spojrzeć w statystyki wyszukań na google, na jakich miejscach jest strona pececik.blogspot.com.
Przykładowo wpisując frazę "blog o komputerach" - nasza strona jest na 5 pozycji - podobnie dla frazy "pececik" ! Natomiast wiele naszych linków zostało dodanych do popularnych katalogów i wyszukiwarek, więc myślę że nas łatwo odnajdziecie.

Bardzo bym się ucieszył gdybyście także umieścili jakiś odnośnik do naszej strony www.pececik.blogspot.com - wspominając o niej np. na jakimś forum czy stronie internetowej !

Zapraszam także chętne osoby do współpracy przy tworzeniu strony - każda pomoc mile widziana, a ciekawych artykułów nigdy za mało. 
Jeżeli ktoś byłby zainteresowany reklamą na mojej stronie, wymianą lub umieszczeniem swojego bannera (ewnt. linka reklamowego) to proszę o kontakt : przemek89k(at)gmail.com  (zamiast at proszę wpisać @ - bez nawiasów). Wtedy mogę powiedzieć dokładnie o liczbie odwiedzin - dziennych i miesięcznych - mogę tylko dodać że z dnia na dzień jest was coraz więcej !
1 komentarze:

LinEye pisze...

Zapraszam na LinEye.pl - serwis dla bloggerów zwiększający ruch na blogu.

Prześlij komentarz