czwartek, 4 marca 2010

Zarabiaj przez internet w domu - praca w domu ! Zarabiaj na uploadzie ! Kasa w internecie - kasa za upload plików ! Kasa-zarabiaj czyli o zarabianiu w internecie !

Alternatywne sposoby zarabiania w internecie - upload plików ! 

Chciałbym teraz napisać słów kilka na temat sposobu zarabiania pieniędzy w internecie. Jest wiele stron temu poświęconych - ja nie będę tutaj opisywał sposobów na zarobek w postaci czytania i odbierania płatnych e-mail. Uważam, że sposób z meilami jest nieco "sztuczny" i w rzeczywistości więcej na nim stracimy niż cokolwiek zarobimy. 

Przedstawiam tutaj najpopularniejsze hostingi plików, które płacą za upload plików (*czyli wysłanie pliku na ich serwer) i odpowiednią ilość ich pobrań.
 Przeważnie pieniądze są liczone na podstawie 1000 pobrań jakiegoś pliku - jeżeli będzie on popularny to praktycznie nie ma problemu ze spełnieniem tego warunku. 
Pierwszą stroną będzie strona http://uploading.com/partners 
uploading.com
Zależnie od pliku jaki wrzucimy (*wagi) dostaniemy odpowiednio ok 1$ za 1000 pobrań pliku ważącego 1mb oraz 5$ za plik ważący ponad 250mb !
W zależności od zaangażowania - i pobierania naszych plików otrzymujemy status od Light do Ultra. Rozpiętość w zarobkach waha się od 1-4 $ za 1000 pobrań pliku ważącego tylko 1mb oraz 5-20$ za plik ważący odpowiednio <250mb.
uploading.com /zarabianie za 1000 pobrań
Minimalna kwota do wypłacenia w tym programie to 30$ czyli na nasze jakieś około 90 złotych przy kursie dolara 3zł. Dodatkowo zarabiamy 10% poleconych użytkowników - jeżeli coś zarobią to my dostaniemy od tego profit. 
Kolejną ciekawą stroną jest http://storage.to/earn

W tym przypadku minimalny rozmiar pliku to aż 90mb ! Jednak tutaj jest mniejszy minimalny próg wypłaty ustawiony na 10 USD. Co do zarobków : 
 
storage.to
Jak widzimy za 1000 pobrań pliku ważącego minimum 90mb dostaniemy 10USD czyli około 30 złotych ! 
A więc jednocześnie osiągniemy minimalny próg wypłaty ! Tutaj także otrzymamy 10% gratis od poleconych ! Minusem tego rozwiązania jest to że aby zacząć zarabiać trzeba wykupić konto premium - na rok kosztuje aż 50 euro - więc ten sposób tylko dla mających naprawdę dużą siłę przebicia !

Znienawidzony http://rapidshare.com/ - tutaj też można zarobić !
Piszę znienawidzony, ponieważ wielu użytkowników nie lubi z niego ściągać, wiąże się to z czekaniem oraz limitami nałożonymi na darmowe konta. 
Jednak istnieje tzw. system zbierania punktów pod adresem : https://ssl.rapidshare.com/cgi-bin/collectorszone.cgi
Gdzie uploadując pliki dostaniemy za każde ściągnięcie aż 1 punkt ! Kiedy osiągniemy pułap 8 000 punktów, możemy wymienić je na płatne konto premium. Możemy z nim zrobić co chcemy ;)


rapidshare.com
Hotfile robi ostatnio furorę - http://hotfile.com/affiliate.html 

Jest szybki i bardzo przyjazny użytkownikowi - pomimo, że posiada podobne ograniczenia jak rapidshare. 
hotfile.com / statystyki zarabiania
Jak widzimy rozpiętość w zarobkach zależy od statusu jaki posiadamy. Przy najgorszym założeniu jesteśmy w stanie za plik ważący 5mb zarobić 2$ na każde 1000 pobrań !
Istnieje tutaj bardzo przyjazny program partnerski - w którym zarabiamy do 20% z każdego poleconego użytkownika ! Ponadto istnieje tutaj brak reklam i przyjazny interfejs dla użytkownika !

4 komentarze:

Anonimowy pisze...

Zarabiaj kase na uploadzie HOTFILE. Sprawdzony sposób BEZ ŚCIEMY!


Pośród wszystkich szemranych programów partnerskich, na których ciężko coś zarobić w dzisiejszych czasach internetu, odkryłem niedawno serwis hotfile.com

- podobny do rapidshare, lecz wypłacający pieniądze
za ściągania.

Stawki
za 1000 ściągnięć plików (w tym także dla Polski) wyglądają następująco:

• 10 dolarów za plik powyżej 100 MB
• 7 dolarów za plik pomiędzy 50-100 MB
• 5 dolarów za plik pomiędzy 0-50 MB


http://hotfile.com/register.html?reff=1803029


KLIKNIJ JUZ TERAZ I ZAREJESTRUJ SIE ZACZNIJ ZARABIAC JAK INNI

Anonimowy pisze...

można tak http://www.superquiz.pl/?t=17530

Przemo pisze...

Polecam jeszcze artykuł o zarabianiu : http://pececik.blogspot.com/2010/12/zarabiaj-binlayer-lepszy-niz-adsense.html?showComment=1295189546014#c3025103508945141313

Możemy tam zarabiać w Euro - za każde 1000 odsłon dostajemy 1,5 euro czyli jakieś 6 złotych.

Anonimowy pisze...

chcesz zarabiac wiecej nic nie robiac wejdz

http://coingeneration.com/auth/new/275073/

Prześlij komentarz