REKLAMA

Reklama 
 Wymiana bannerami, linkami a także reklama sponsorowana - jesteś zainteresowany ?!


Chciałbyś wypromować swoją stronę w internecie, zdobyć klientów albo stałych czytelników - zareklamuj się u nas za pomocą jednej z dostępnych metod reklamy !

1. Sponsorowane okienko - reklama dobrze widoczna !

 Jest to jedna z ciekawszych form reklamy graficznej - dzięki temu, że jest dobrze widoczna, rzuca się w oczy i potrafi przyciągnąć ciekawskich na twoją stronę internetową. 
Z tej formy reklamy skorzystało już kilka znanych firm - wystarczy kliknąć przycisk Wykup reklamę ! i uzupełnić odpowiednie pola min. opis twojej strony internetowej, czas wyświetlania reklamy i element graficzny.

2. Reklama nieco skromniejsza ...

 Jesteś zainteresowany zareklamowaniem swojej strony, ale nie zależy ci na wszystkich użytkownikach - tylko na tych, dla których twoja strona może okazać się rzeczywiście interesująca ? W takim razie polecam ci 'boxa', który jest umieszczony nieco niżej - wprawdzie nie rzuca się tak bardzo w oczy - ale osoby rzeczywiście zainteresowane na pewno go dostrzegą ! Wystarczy kliknąć na odnośnik Wykup Box - zostaniesz przeniesiony na stronę, która zajmuje się reklamą - teraz uzupełnisz kilka informacji odnośnie reklamowanej strony i gotowe ! 

3. Wymiana linkami, bannerami i reklama specjalna na życzenie klienta

Żadna z form reklamy nie przypadła ci do gustu ? Chciałbyś coś specjalnego, np. banner reklamowy na samej górze strony, na dole albo w każdym artykule ... nie ma problemu napisz do nas ! 
Być może posiadasz oryginalną stronę internetową i chciałbyś zareklamować ją poprzez wymianę linków, bannerów - w tym celu także skontaktuj się z nami ! 

trwa inicjalizacja, prosze czekac...dodatki na bloga


Jeżeli chciałbyś dowiedzieć się czegoś więcej o statystykach strony - skontaktuj się z nami ! Strona ma naprawdę sporą oglądalność, a jej aktualny pagerank :