wtorek, 9 marca 2010

Hack gier flash - hakowanie gier flash - jak oszukać gry flash !

Hakowanie gier flash online ! 

Będzie tutaj pokazany sposób na to w jaki sposób zmienić np. statystyki w grach flash tzw. highscore, oraz jak zmienić np. ilość surowców w danej grze itp...

Po pierwsze należy ściągnąć dodatek do firefoxa z tej strony : https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addons/policy/0/966/33806 , następnie zrestartować przeglądarkę. Po tej operacji wchodzimy na dowolną grę flash - gramy w nią i gdy skończymy grę i będziemy mieli okienko do wysłania naszych punktów wystarczy uruchomić z narzędzi (pasek w przeglądarce) dodatek o nazwie data tamper - i zmienić wartość odpowiadającą za liczbę zdobytych punktów. Wszystko zobaczysz na poniższym filmiku :
 

Kolejny sposób na zmianę różnego rodzaju rzeczy np. surowców, złota czy amunicji w grach flash jest pobranie programu o nazwie Cheat Engine np. z tej strony : http://www.cheatengine.org/downloads.php
Dzięki niemu zmienimy wartość w grze, która odpowiada za daną czynność np. ilość złota. 
Dobry tutorial znajdziesz na poniższym filmiku albo na stronie http://www.youtube.com/watch?v=KW_8SbbzIZk


Zasada działania jest prosta, wchodzimy na stronę z grą - gramy w nią aby np. zmniejszyć zapas złota - czy innej wartości - po to aby zobaczyć różnicę w programie, na której pozycji zachodzi zmiana. Następnie gdy odkryjemy która wartość odpowiada za zmieniające się wartości to wtedy możemy przypisać sobie dowolną wartość - oczywiście wartość musi być skonwertowana.

14 komentarze:

Robert pisze...

Powiem Tobie, że ten trick jest SUPER!!!

Anonimowy pisze...

czemu mnozysz przez 8 a nie wpisujesz normalnej wartosci jak w grach normalnych sie to robi na cheat engine??

Anonimowy pisze...

A czy ten program cheat engine działa do gry "Miasto Fotki" ? Proszę o odp na mój nr GG 4774210.

Anonimowy pisze...

a działa na grach typu ogame ?

Anonimowy pisze...

Nie działa :/ robiłem wszystko tak jak napisane i nic. tzn pojawily mi sie 3 linki potem miałem cos kupic zeby kasy troche stracić no i stracilem troche kasy i ta kase pomnożyłem przez 8 wpisałem wciskiem next scan i pusto zadnego lunku :/ i o co chodzi ??

Bylo pisze...

a to nie jest tak że gry przy każdej zmianie adresy zmiennych, żeby tacy jak Wy nie mogli sobie gier ubezsensownić? i własnie dlatego 2 skan nic nie daje.

Przemo pisze...

Działa to na grach flash, które nie są bezpośrednio związane ze stroną internetową - nie działa to na grach mmo typu Ogame, Travian itp..

maniatcz pisze...
Ten komentarz został usunięty przez autora.
Anonimowy pisze...

A jak sobie radzi z urban-rivals tam jest flesh przy kasynie

wraithsc2 pisze...

A jak sobie radzi ze slotmania na facebooku??

Anonimowy pisze...

U mnie nie działa na highscore. Jest taka gra flash, ale jak ukończe grać w tą grę, to na kończy mam tylko POWRÓT, a nie SUMBIT. I jak daje data tamper >> rozpocznij, potem klikam POWRÓT(w grze), to mi wyskakuje czy chcesz ztamperować? Klikam na "Tamper" ale mi nie wyskakuje "Wartość parametr..." . Pomóżcie.

Anonimowy pisze...

Tutorial wcale nie jest dobry, bo autor założył sobie, że zabezpieczenie w postaci innej wartości w grze od widzianej przez gracza jest mnożone przez 8. Może to być jakakolwiek liczba i dlatego nic niektórym osobom nie wychodzi. Poza tym widać, że autor nie zna do końca możliwości programu. Po pierwsze używamy najprostszej możliwości identyfikacji szukanej wartości czyli tej którą widzimy w grze (może nic nie było zmieniane) przy typie skanowania exact value (dokładna wartość). Podajemy wartość - first scan. Zmieniamy wartość np. poprzez kupno czegoś w grze - next scan. Kiedy ustalimy adres wartości klikamy czerwoną strzałkę i klikając w pole walue zmieniamy jej wartość. B.często jednak programiści używają zabezpieczenia i wartość widziana w grze na ekranie ukryta jest pod inną wartością w grze. Wtedy używamy typu scanowania z unknown initial value (nieznaną wartością początkową). Po pierwszym skanie dokonujemy zakupu i jako next scan używamy Decreased Value (wartości zmniejszone). Powtarzamy tę czynność aż do wyodrębnienia właściwego adresu odpowiedzialnego za zmienną wartość która nas interesuje. Dalej wiadomo...
Ps. Na koniec informacja dla "napalonych". W większości gier przeglądarkowych dane zapisywane są na serwerze a nie na komputerze gracza więc użycie programu nic nie daje. Owszem widziana wartość ulega zmianie na żądaną ale po F5 wraca do stanu początkowego. Wszelkie próby skorzystania ze zmiany kończą się "zawieszeniem" gry i trzeba ją odświeżyć czyli patrz wyżej. Zwróćcie również uwagę, że większość poradników na YT nie pokazuje już momentu odświeżenia strony w przeglądarce, bo nie byłoby się czym chwalić :-) Wprowadzają naiwnych w błąd sugerując, że taka możliwość istnieje. Dodam, że program ten pozwala na pewną pomoc graczowi, ale to już w zależności od tego co kogo interesuje każdy musi wypróbować sam :-)

Anonimowy pisze...

czyli jednym slowem hujowe

Anonimowy pisze...

dętki co kurwa czitowac im sie zachcialo
i nie do konca umieja uzywac CE

Prześlij komentarz