środa, 31 marca 2010

Battlefield Heroes - darmowa gra mmo legalnie do pobrania ! Darmowy FPS ONLINE pobierz i graj !!

Darmowa gra mmo "Battlefield Heroes " 

Battlefield Heroes - to darmowa gra akcji połączona ze strzelanką zrobiona jako mmo - czyli massive multiplayer online ! Pozwala ona za darmo grać z masą innych ludzi !

Oto oficjalny trailer z gry (nie jest przesadzony ) ! :


Gra jest naprawdę fantastyczna - krótko postaram się ją opisać, jeżeli trailer nie do końca wszystko wam ukazał :)
Wcielamy się w żołnierza albo po stronie aliantów albo sowietów (niebiescy/czerwoni). Od tej pory będziemy walczyć razem z innymi graczami w barwach naszej nacji. 


Na początku - gdy pobierzemy grę i się zarejestrujemy, trzeba stworzyć postać - do wyboru są 3 klasy postaci : Gunner, Soldier oraz Commando.Inaczej mówiąc Gunner to człowiek demolka, posiada ciężkie karabiny maszynowe, co czyni go niemal zabójczą machiną. Jest on praktycznie niezwyciężony w walce na krótki dystans.Świetnie radzi sobie z różnego rodzaju pojazdami mechanicznymi - jest uzbrojony w bazookę ! 
Ponadto postać ta ma najwięcej punktów życia w grze - aż 150 HP ! ! ! 

Soldier (żołnierz) jest to jednostka "między" - uniwersalna do wszystkiego. Uniwersalna nie oznacza, że słaba - można powiedzieć, że jest jedną z silniejszych - swego czasu trzeba było się dużo napracować aby ją pokonać. A co w niej takiego unikalnego ? Największą jej zaletą jest posiadanie zdolności uzdrawiania - może uzdrowić zarówno siebie i sojuszników wokół do 40 % życia - co czyni ją niemal nieśmiertelną ! ! ! 

Commando - czyli komandos odznacza się szybkością i zręcznością. Jako jedyna profesja potrafi obsługiwać broń snajperską ( nie potrafi natomiast obsłużyć karabinów maszynowych ). Jest to więc najlepsza postać do walki na długie dystanse. Im większy dystans tym skuteczniejszy strzał. W chwili zagrożenia komandos posługuje się nożem, którego ciosy mogą być naprawdę śmiertelne. Jednak w starciach na bliską odległość musi albo uciekać albo zostanie zabity ! 

Tyle o postaciach - ponadto dodam, jeszcze że za walkę w grze dostajemy punkty, które możemy przeznaczyć na zakup ubioru, broni albo specjalnych zdolności. 

Teraz nieco o samej grze. Do serwera jesteśmy podłączani automatycznie, gdzie następuje od razu walka. Która drużyna więcej zabije przeciwnika ta wygrywa - albo zdobędzie więcej flag.
Ponadto w grze - co na filmiku było widać jest możliwość poruszania się samochodem terenowym, czołgiem a nawet samolotem. 
Samochód terenowy jest bardzo szybki - ponadto co jest unikalne w tego typu grze - że do jednego auta może wsiąść aż 3 naszych sojuszników. Czyli razem z grupą przyjaciół możemy stawić czoła wrogowi - w ten sposób jedna osoba kieruje a dwie inne siedzą w aucie i mogą strzelać. Podobnie jest w czołgu - jednak tutaj kierowca zarówno steruje czołgiem jak i strzela z działka. Inna sprawa jest w samolocie - który nie jest łatwy do sterowania - ale może być bardzo skuteczny. W samolocie może siedzieć do 3 osób - sterujący (oraz ten który strzela z samolotu) oraz dwie osoby na skrzydłach, które strzelają z własnej broni :) 

Grafika w grze jest wyśmienita - w nocy zmienia się klimat, a całość gry ma nieco humorystyczny wydźwięk. 
Gra nie ma dużych wymagań sprzętowych - aby zagrać trzeba się zarejestrować na stronie http://www.battlefieldheroes.com/ - potem kliknąć przycisk play now - i ściągnąć klienta, który kilka minut będzie się za pierwszym  razem aktualizował. 


3 komentarze:

Anonimowy pisze...

czy rejsestracja i gra jest darmowa?

Anonimowy pisze...

musisz się zajerstrowac i gra jest garmowa i ale mozesz kupowac f (funds) i jak bedziesz mial f to mozesz kupowac ubrania , lepsze bronie , gadzety itp.

Anonimowy pisze...

A czy ta gra ma wirusy ?

Prześlij komentarz