wtorek, 2 marca 2010

Ukryte funkcje Windows 7 ! Zobacz ukryte menu Windows 7 ! Triki windows 7 ! tipsy do windows 7 - sztuczki windows 7 !! God Mode w windows 7 - godmode !

Ukryte funkcje w systemie Windows 7 - GodMode ! 
flickr,  techedlive
Programiści z Microsoft praktycznie wszędzie zostawiają jakieś "furtki". Tak stało się także z systemem Windows 7 - gdzie zwykłemu użytkownikowi nie udostępniono wszystkich możliwych funkcji systemu. Być może i dobrze - bo mógłby coś namieszać :P Ale istnieje sposób aby odkryć potencjał, który drzemie właśnie w tych niedostępnych opcjach. 
Jeżeli chcesz mieć dostęp do wszystkich ustawień konfiguracyjnych systemu Windows 7 stwórz nowy folder np. na pulpicie i jako nazwę wpisz poniższy ciąg znaków :
GodMode.{ED7BA470-8E54-465E-825C-99712043E01C}  
Na pewno zauważysz różnicę ! Będzie to nie tylko zmiana wyglądu ikony folderu, ale także jego zawartości :) Może nieco przekłamałem wyżej informację o nowych funkcjach - ponieważ wszystko co znajdziesz w tym miejscu jest rzeczywiście dostępne min. z poziomu panela sterowania itp...
Zaletą tego rozwiązania jest fakt - że wszystko mamy w jednym - konkretnym miejscu ! 
Źródło : http://pclab.pl 

8 komentarze:

voivod pisze...

Dobre i poręczne,dzięki za info,

Anonimowy pisze...

"Będzie to nie tylko zmiana wyglądu ikony folderu, ale także jego zawartości :) Może nieco przekłamałem wyżej informację o nowych funkcjach - ponieważ wszystko co znajdziesz w tym miejscu jest rzeczywiście dostępne min. z poziomu panela sterowania "

to po co te bzdury ?

Anonimowy pisze...

pyby jesteś żałosny

Przemo pisze...

Pyby - przeczytaj całość ze zrozumieniem :)

Anonimowy pisze...

Ale mi ukryta funkcja. Już ciekawsze jest Tab + Windows Button

Anonimowy pisze...

jak już to nie tab+windows button tylko windows button + tabn idioto

Anonimowy pisze...

zal pl ! wkliknij ten folder czy jakos tak i daj ctrl+ TAB +c to ci dysk sformatuje, wiem bo moj brat to zrobil mi przypadkiem :( juz lepsze jest klikniecie menu start 160 razy

Magdalena Kapinos pisze...

Bardziej opisane dzialanie Godmoda znalazlem na http://software4uu.com/superadmin-folder-in-windows-7/

Prześlij komentarz