wtorek, 16 marca 2010

Videoporady onlie wideo porady - videotuturiale -tutoriale video - oglądaj video tutoriale online !

Video tutoriale w internecie - zobacz jak to zrobić ....

Przedstawię kilka ciekawych stron na których można znaleźć ciekawe wideo tutoriale o różnej tematyce. 
Są one naprawdę ciekawe a to z tego względu, że wszystko jest pokazane krok po kroku jak daną czynność wykonać. Nie jest to "suchy tekst" - tylko dzięki temu widzimy jak ktoś dochodzi do takiego a nie innego rozwiązania, efektu.
1. Spryciarze.pl www.spryciarze.pl
 
Bardzo fajna strona, na której znajdziesz masę poradników min. majsterkowanie, komputery, moda, sport, sztuki walki, zdrowie, sztuczki różnego rodzaju - a to wszystko w filmikach wideo nakręconych przez zwykłe osoby ale i doświadczonych instruktorów. Na stronie spryciarzy znajdują się także konkursy na najlepsze poradniki wideo - jeżeli nakręcisz ciekawy filmik możesz go zamieścić na stronie i wygrać atrakcyjne nagrody. 
2. Trochę techniki - się nie zgubisz http://www.trochetechniki.pl/


Kolejna ciekawa strona - tutaj nieco mniej filmików ale wykonane bardzo profesjonalnie.Znajdują się tutaj zarówno poradniki w formie tekstowej z dużą liczbą obrazków oraz w formie wideo - gdzie krok po kroku jesteśmy informowani jak daną rzecz wykonać.

3. Internetowe porady - http://www.jestem.pl/

Na stronie wiele ciekawych filmików - poradników wideo. Strona przeznaczona bardziej dla rodziców - znajdują się tutaj działy takie jak np. zrób to sam, ogród, dieta, mama i tata, czy dom. Wśród filmików instruktażowych znajdziemy min. zanim kupisz kosiarkę, wszystko o kredytach, błonnik co to jest, body fitness, czy sposoby na naukę języków.Filmy dla Pań od kosmetyczek , które pokazują w jaki sposób pielęgnować swoją urodę.

Porady i wskazówki remontowe np. jak zasadzić drzewo, wyremontować pokój czy nawet jak zbudować dom. Wśród filmików znajdziemy instrukcję jak zawiesić lampę halogenową, jak zmontować szafkę kuchenną, jak namalować ładne dekoracje ścienne, układanie mozaiki na podłodze, układanie płytek, motaż uchwytu na telewizor - czyli wszystko dla zapalonych majsterkowiczów i tych, którzy posiadają własny domek. 

6. Porady ekspertów - http://www.ekspertradzi.tv/


Bardzo profesjonalne porady od samych ekspertów z różnych dziedzin życia. Dowiesz się tutaj jakie są np. sposoby na kaca, jak się objawia białaczka, co powinieneś wiedzieć o Izraelu nim do niego przybędziesz, jak laserowo usunąć żylaki, kiedy psy są agresywne itp... Naprawdę mnóstwo bardzo interesujących tematycznie podzielonych wideo porad - od zdrowia, zwierząt po sprzęt rtv i agd.

Inne strony o tematyce wideo porad i porad tekstowych to min : http://www.tipy.pl/video.html , oraz tematyka poświęcona grafice min. w photoshopie : http://greenafik.boo.pl/photoshop-video-tutorials.html oraz http://www.mepi.pl/

1 komentarze:

Videotutoriale pisze...

zapraszam również na http://VideoTutoriale.eu

Prześlij komentarz