sobota, 20 marca 2010

Sposoby na rapidshare konta premium - skuteczne sposoby ! Tani rapidshare - tanie konta rapidshare ! Rapidshare prawie za darmo !

Ściągaj z rapidshare i innych serwisów z wykorzystaniem konta premium - za darmo albo taniej niż w rapidshare ! 

flickr,  richardmasoner

Chciałbym dzisiaj pokazać wam nowy skuteczny sposób na omijanie limitów w rapidshare, hotfile, megaupload i innego tego typu serwisach. Będzie to jednak sposób nie do końca darmowy - oczywiście na start dostaniemy przeważnie kilka mb do wykorzystania. Aby w pełni korzystać z serwisów wymagana jest niewielka opłata - sprawdźmy więc czy rzeczywiście takie ceny są atrakcyjne ?

1. Omijaj limity rapidshare - 100 mB na start !  http://omijacz.pl/pl/ 

Strona umożliwia ściąganie plików min z rapidshare, hotfile, megaupload, storage itp...
Płacimy tutaj za transfer, który nigdy nie wygasa - a na start dostajemy gratis 100 mB !
1 GB transferu kosztuje tylko 1 zł w przypadku przelewu, natomiast za 2 złote dostajemy aż 4 GB ! 
Jak widać ceny są przystępne :) 

2. Rapideo - 200 mb na start ale wyższe opłaty minimalne : http://rapideo.pl/

Kolejna strona umożliwiająca pobieranie plików z wielu źródeł. W tym przypadku minimalna kwota którą musimy zapłacić aby doładować nasz transfer to 1,22 w przypadku sms'a - gdzie dostajemy 1,26 GB. Jak widzimy rozpiętość cenowa jest do przyjęcia - dla tych którzy chcą mało zapłacić zostają smsy, a dla tych którzy chcą wykupić większy transfer lepszą ofertą jest przelew bankowy !


3. Darmowe konto premium za poleconych !! http://www.freepremiumaccounts.com/

Wchodzimy na stronę http://www.freepremiumaccounts.com/  - wybieramy jakie konto chcemy mieć, oraz rejestrujemy się wypełniając pole poniżej. Następnie otrzymujemy tzw. refrer link, który musimy przekazać danej ilości osób, która powinna także się zarejestrować na stronie ! Dzięki temu np. za 18 poleconych dostajemy 3 miesięczne konto premium rapidshare ! 

4. Jedna z lepszych stron z możliwością pobierania premium ! http://www.filesget.pl/

Na start dostajemy aż 200 MB - ponadto w godzinach nocnych transfer jest tańszy aż o 50 % !! 
Według informacji ze strony obsługuje ona rapidshare oraz hotfile, a zakupiony przez nas transfer nigdy nie przepadnie ! 
Dodatkowym atutem jest możliwość obsługi serwisu poprzez komunikator gadu gadu, dzięki temu będąc gdzieś daleko możemy zakolejkować sobie pliki, które mają się ściągać ! 

Ceny także należą do jednych z najatrakcyjniejszych ! Za 1 złoty dostajemy aż 2 GB transferu - za 2 złote to już aż 4 GB, istnieje możliwość zakupu także za 5, 10 , 20 albo 40 złotych ! 

5. Kolejna pobieraczka ze stron rapidshare, hotfile, storage, megaupload itp... http://pobierz.biz/rejestracja.php?ref=przemek89k


Tym razem link polecony http://pobierz.biz/rejestracja.php?ref=przemek89k - warto !! Ponieważ dostaniesz 50 % Gratis pierwszego doładowania !! Przeczytasz o tym w ramce po lewej stronie - podając mnie jako poleconego zyskujesz !! Tobie to nic nie szkodzi - zarówno ty zyskasz 50% jak i ja zyskam :)

Wartość transferu który zakupimy ważna jest przez 365 dni !! Za 1,22 (sms) dostajemy aż 2 GB transferu, w przypadku 6 zł to już aż 10 GB - możliwość także płatności poprzez przelew wtedy wychodzi jeszcze taniej ! 

2 komentarze:

Łukasz pisze...

Sposób na rapidshare, hotfile, netload, megaupload, x7.to, extabit.com, storage.to, uploading.com, freakshare.net, uploaded.to, ul.to

http://nowyfload.pl?u=bJi9aCaEVpyv

Konto ważne rok.... Omija limity, posiada komfort, a co najważniejsze - za niewielkie pieniądze ;)
Powodzenia!

DownIt.pl pisze...

Witam,
zapraszam wszystkich zainteresowanych na http://DownIt.pl - pobieraj pliki bez limitów transferu z kilkunastu serwisów premium. Płacisz tylko za to co ściągasz. Wiele serwisów za darmo. Zarejestruj się, a otrzymasz 200 MB na start! Polecaj znajomym i zarabiaj na swój transfer. Pakiety już od 50 gr!

Pozdrawiam.

Prześlij komentarz