czwartek, 13 stycznia 2011

Generator filmików z własnym tekstem ! Stwórz zabawny filmik z własnymi napisami - generator movies online, czyli Bombay TV !

Bombay TV - generator filmików z własnymi napisami online !
flickr, aka Kath

Chciałbyś stworzyć zabawny filmik online, skorzystaj z darmowego generatora Bombay TV, który umożliwia stworzenie krótkometrażowych filmów z własnymi napisami.
Zobacz jak w prosty sposób stworzyć film z własną fabułą - pochwal się znajomym, zadziw przyjaciół - generator filmików BombayTV ! 
Bombay TV filmiki z własnymi napisami :

Aby stworzyć własny filmik online, który będzie zawierał naszą fabułę w postaci napisów trzeba wejść na stronę http://www.grapheine.com/bombaytv/index.php 
Wystarczy, że wybierzemy jeden z kilkunastu scen filmowych dostępnych w serwisie i możemy przejść do jego edycji. Warto jednak wcześniej obejrzeć cały materiał wideo, aby wiedzieć do jakiej sceny przyjdzie nam podkładać głos czy napisy...
Na tej samej stronie możemy skorzystać zarówno z filmików Bombay-tv oraz Bmovie-TV - wystarczy skorzystać z przełącznika w menu na samej górze strony "change the channel".

Po wybraniu interesującego nas filmiku - wypełniamy np. napisy - albo korzystamy z funkcji mikrofonu :
Po wypełnieniu napisów i obejrzeniu jeszcze raz ścieżki z filmem, gdy jesteśmy gotowi - wystarczy podać nasze imię oraz adres email a następnie kliknąć przycisk Send.

Otrzymamy w ten sposób link do filmu, który możemy podesłać znajomym albo wkleić na własną stronę internetową - a oto przykład takiego filmiku :


<a href=http://www.grapheine.com/blog title=creation boutique en ligne>charte graphique logo</a>

0 komentarze:

Prześlij komentarz