czwartek, 6 stycznia 2011

Forum Komputerowe Pececik - rozwiąż każdy problem na forum komputerowym "Zeroproblemu" !! Poszukujemy moderatorów, administratorów - wejdź i zobacz ! Masz problem z komputerem, usterki komputerowe, triki windows, forum komputerowe z poradami i rozwiązaniami problemów !

Masz problem z komputerem, szukasz czegoś w internecie - wejdź na nasze oficjalne forum " Zero problemu" ! 
Szukamy administratorów i moderatorów - dołącz do nas...
Właśnie powstało forum komputerowe, w którym będziecie mogli podzielić się z nami waszymi problemami dotyczącymi cyberświata i technologii IT.
 Nowe forum komputerowe będzie zawierało szereg praktycznych porad i wskazówek dotyczących obsługi  zarówno oprogramowania jak i sprzętu komputerowego.  
Znajdziesz tutaj pomoc z takich dziedzin informatyki jak np. oprogramowanie, webmastering, sprzęt, sieci komputerowe, sprawdzone porady, windows, bezpieczeństwo i wielu innych....

Forum komputerowe "Zero problemu" znajduje się pod adresem : www.zeroproblemu.cba.pl


Forum komputerowe "Zero Problemu" :

Forum oficjalnie rusza dzisiaj tzn. 6 Stycznia 2011 roku - zapraszam wszystkich do rejestracji i czynnego udziału w jego życiu - aby się zarejestrować wejdźcie na : www.zeroproblemu.cba.pl. To właśnie od was zależy jak szybko urośnie nasze forum - masz jakiś problemy wejdź na nie i napisz o tym a postaramy się odpowiedzieć w przeciągu 24 godzin !

Wiem, że na naszej stronie internetowej "Pececik" zostawiacie wiele cennych wskazówek i porad, a także opisujecie swoje problemy - teraz macie od tego zarówno stronę jak i forum. 
Forum powstało po to, abyście dostali szybciej odpowiedź na swoje problemy a także po to, abyście mogli podzielić się swoją wiedzą z innymi użytkownikami.

Szukamy moderatorów i administratora :

Jesteś chętny do pomocy - masz wiedzę z zakresu informatyki, potrafisz sprawnie zarządzać forum i dbać o porządek - napisz do nas ! 
Szukamy osób, które byłby chętne do pomocy przy tworzeniu nowego forum komputerowego - jeżeli chciałbyś zostać moderatorem albo administratorem napisz do nas kilka słów - odpowiedź dostaniesz w przeciągu 24 godzin ! 

Skontaktować się z nami możesz poprzez dział kontakt - albo pisząc pod adres email : przemek89k(małpa)gmail.com 

Link do forum komputerowego : www.zeroproblemu.cba.pl

Pozdrawiamy, administracja Pececika

0 komentarze:

Prześlij komentarz