środa, 8 września 2010

Wstaw swoją twarz, wstaw zdjęcie do filmu, wstaw twarz do zdjęcia, foto efekty, efekty wideo, zabawne filmiki, zabawne zdjęcia, zrób ciekawy filmik, zrób zabawne zdjęcie, przerabianie zdjęc, foto efekty, foto edytor

Wstaw swoje zdjęcie do filmu albo do innego zdjęcia.
Jak stworzyć zabawny film wideo ze swoim udziałem ? Jak rozbawić znajomych przerobionym zdjęciem !

Chcesz rozśmieszyć znajomych, stać się gwiazdą filmową, zostać superbohaterem, nakręcić zabawny filmik ze swoim udziałem - skorzystaj z zawartych stron w tym artykule ! 

Zauważyłem, że dużą popularnością cieszyły się tematy na stronie pececik.blogspot.com  ,które dotyczyły przerabiania zdjęć online czyli tzw. foto edytory. 
Dzięki takim stronom, można w bardzo szybki sposób stworzyć zabawne zdjęcie i zaprezentować je szerszej publiczności - praktycznie bez znajomości obsługi skomplikowanych programów np. Photoshop.

1.  Wstaw swoją twarz do zdjęcia :
Pierwszą bardzo ciekawą stroną jest http://www.faceinhole.com/us/ , gdzie do różnych podzielonych tematycznie zdjęć - możemy wkleić własną osobę (głównie głowę). 
Dzięki temu, całość wygląda w ten sposób, jakbyśmy rzeczywiście brali udział na przedstawionym obrazku. 

faceinhole.com

Obrazków do wyboru jest naprawdę bardzo dużo - strona liczy ponad 5000 podstron, zawierających ciekawe zdjęcia z możliwością wklejenia siebie.

faceinhole.com

2.  Robimy filmik wideo z własnym udziałem 

Nie będzie to jednak coś w stylu Jibjab, które prezentowałem we wcześniejszym artykule (no niestety, bo strona JibJab oferowała naprawdę świetne jakościowo filmiki), ale także coś ciekawego.
Na stronie http://www.vidified.com/create.php do dyspozycji mamy kilkanaście filmików do których możemy wkleić nasze zdjęcie. 
Znajdziesz tutaj coś w rodzaju człowieka, który próbuje przeskoczyć przez gimnastycznego 'konia' po wygłupy w telewizyjnym programie.


vidified.com 

3. Foto efekty i przerabianie zdjęć online :

Kolejna strona oferuje zarówno przerabianie zdjęć - czyli doklejanie głowy jak i za pomocą różnych foto efektów. Dzięki temu twoje szare zdjęcie może wyglądać naprawdę odlotowo.
funphotobox.com

Wystarczy wybrać odpowiedni efekt specjalny i wybrać z dysku zdjęcie, co do którego chcemy uzyskać zmianę. 
Na stronie mamy także możliwość przerabiania zdjęć - doklejania fragmentów twarzy, albo wklejenia całego zdjęcia. Pozwalają na to liczne ramki, dzięki którym nawet w całości nasze zdjęcie nabierze nowej otoczki.
funphotobox.com
  
Są tutaj także efekty animowane - dobre na strony internetowe - ale nie przydatne w momencie, kiedy takie zdjęcie chcemy wydrukować. Jednak miłego urozmaicenia nigdy dosyć :)

4.   The Ugly Dance - czyli tańcz w moim rytmie przyjacielu ....

Bardzo zabawna strona http://www2.theuglydance.com/ , która oferuje nam możliwość wstawienia zdjęcia - dokładniej głowy - tak aby wyszła z tego postać.  
Całość będzie przedstawiała tancerza, który tańczy w rytmie odpowiednim do tego co ustawimy : aerobic, disco, step to tylko niektóre z możliwości !

theuglydance.com/

Wystarczy kliknąć na odnośnik "Create your own holy dancer" po lewej stronie u góry ekranu - aby stworzyć własną dyskotekową postać !

Chcesz więcej stron o przerabianiu zdjęć, foto efektach, edytorach online, tworzeniu filmików z postaciami - przeglądnij naszego bloga !!! Pececik - znajdziesz tutaj o wiele więcej....

3 komentarze:

fester pisze...

A da się usunąć fotkę z ugly dance?

Anonimowy pisze...

A jak coś takiego później usunąć ?

Damian Kowalski pisze...

właśnie muszę usunąć tą fotkę z th ugly dance... jak to zrobić?

Prześlij komentarz