wtorek, 7 grudnia 2010

Generator kartek świątecznych - darmowe kartki świąteczne online. Kartki świąteczne na email - generator e-card Christmas maker.

Darmowe kartki świąteczne online - generator kartek świątecznych na email ! 

Mikołaj za nami a święta tuż tuż, warto zatem skorzystać z okazji i odnowić stare znajomości. W tym celu skorzystajmy z generatora kartek świątecznych online. Zobacz jak wysłać darmową kartę świąteczną w postaci wiadomości email. Krok po kroku tworzymy ciekawą kartkę świąteczną (e-card generator christmas maker).

Darmowy generator kartek świątecznych online ! 

Pokażę wam krok po kroku, jak stworzyć ciekawą i ładną kartkę świąteczną. Po pierwsze trzeba odwiedzić stronę : http://www.purpletrail.com/

Po wejściu na stronę trzeba wybrać kategorię kartek, którą będziemy się posługiwali - oczywiście teraz wypadałoby wybrać kartkę świąteczną - zatem wybieramy kategorię kartek świątecznych Christmas Cards! Po kliknięciu w motyw kartki świątecznej zostaniemy przeniesieni do wyboru motywu świątecznego naszej kartki internetowej.Motywów jest naprawdę masa - dla każdego coś się znajdzie :) Po wybraniu kartki, trzeba kliknąć przycisk w lewym menu Start Personalizing - chodzi o to, aby można było pozmieniać zarówno życzenia, tytuły jak i wszystkie napisy na naszej kartce świątecznej.


Po krótkim wczytaniu kartki świątecznej, naszym oczom ukaże się okno edycji :


Wpisujemy tutaj treść zarówno z tyłu jak i przodu naszej kartki świątecznej - Front/Back - na dole jest taki przycisk. Opcja edycji jest bardzo rozbudowana, możemy tutaj dodać jakieś zdjęcie, tło, kształty, czy filtry graficzne np. spadające płatki śniegu ! Możemy także nagrać na mikrofonie życzenia świąteczne i umieścić je w naszej kartce świątecznej - po prostu genialne :)


Po skończonej pracy klikamy przycisk I'am Finished (zielony)
Wyskoczy nam na pewno okienko do zalogowania - jeżeli nie mamy konta klikamy Sign Up - zaraz pod napisem, służącym do przypomnienia hasła - dzięki temu za darmo założymy konto w serwisie.

Aby zobaczyć nasze dzieło wystarczy zalogować się na stronie : http://www.purpletrail.com/  - i przejść do zakładki My Saved Design. Następnie ponownie klikamy personalizing (na naszą kartkę świąteczną).


Wystarczy teraz kliknąć przycisk Share this Design - aby wysłać komuś naszą kartkę świąteczną :) Oczywiście gdy klikniemy na przycisk - zobaczymy linka do naszej kartki świątecznej, który bezpośrednio możemy wysłać znajomemu np. : http://www.purpletrail.com/invitations-cards/215462?share_design=MjE1NDYy

4 komentarze:

Anonimowy pisze...

www.gego.pl - darmowe kartki elektroniczne z twoim zdjeciem

Przemo pisze...

Dzięki za podesłanie ciekawej strony internetowej - na pewno także jest warta uwagi.

Anonimowy pisze...

niestety,nie jest darmowa...

Anonimowy pisze...

Brak polskich znaków ?

Prześlij komentarz