sobota, 11 grudnia 2010

Jak znaleźć napisy, szukamy napisów do filmu ? Jakie serwisy z napisami do filmów....

Jak znaleźć napisy do filmu ?
flickr, oskay

 Pobrałeś z internetu jakiś film jednak jest on po angielsku - zobacz czy nie ma do niego napisów, dzięki prostym zapytaniom w wyszukiwarce znajdziesz napisy w kilka sekund. Zobacz jak szukać napisów do filmu w prosty i szybki sposób.

Szukamy napisów do filmów ...

Istnieje bardzo szybka metoda, sprawdzenia czy dane napisy do filmów są dostępne w internecie - posłuży nam do tego największa wyszukiwarka jaką jest Google - jeżeli ich tam nie będzie to raczej nigdzie ich nie znajdziemy :)


Aby znaleźć napisy do filmu, wystarczy że w przeglądarce wpiszemy frazę : filetype:txt "nazwa_filmu" - gdzie jako nazwa_filmu podamy oczywiście odcinek serialu, albo nazwę filmu.

W wynikach dostaniemy tylko i wyłącznie napisy - możemy w menu po lewej stronie wybrać, że chce
my przeszukiwać strony polskie, dzięki temu będziemy mieć pewność - że będą to napisy polskie - no chyba że nazwa filmu będzie Polska to wtedy nie trzeba nawet określać w jakich stronach Google ma szukać napisów. 

2 komentarze:

JaGodA pisze...

Ja zwykle korzystam ze strony napiprojekt.pl ;)

Przemo pisze...

Zgadza się są serwisy zbierające napisy do filmów - ale tym sposobem, który opisałem znajdziesz szybko na podstawie "całego" internetu a nie w obrębie danej strony.

Prześlij komentarz