czwartek, 2 grudnia 2010

Pececik Konkurs - konkurs z nagrodami ! Darmowe konto premium - "Pececik" ogłasza konkurs, wygraj darmowe konto premium, rapidshare, hotfile, megaupload!

"Pececik" ogłasza konkurs - wygraj konto rapidshare,hotfile,megaupload !
Strona Pececik ogłasza konkurs z nagrodami, weź udział w konkursie i wygraj atrakcyjną nagrodę - naprawdę warto - masz duże szanse na wygranie - ponieważ pewnie większości nie będzie się chciało albo tego czytać :) albo poświęcić trochę czasu.

Konkurs na stronie Pececik.blogspot.com : 
Konkurs "Pececik" polega na promowaniu bloga (http://pececik.blogspot.com) w internecie, na różnego rodzaju forach internetowych, stronach internetowych,blogach,czatach itp....
Chodzi o to, aby link w postaci http://pececik.blogspot.com , albo w postaci jakiegoś artykułu np. http://pececik.blogspot.com/2010/11/jak-przyspieszyc-internet-szybsze.html znalazł się w internecie.
Innymi słowy pisząc na forach internetowych możecie polecić tą stronę, albo jakiś artykuł z niej, podobnie odwiedzając inne strony internetowe możecie w komentarzach wspomnieć o istnieniu "Pececika".
Chodzi o promowanie strony w internecie.

Nagroda w konkursie - oraz zasady :

Konkurs trwa od dzisiaj tzn. 31 Marca 2011r. do 30 Kwietnia 2011r. - w tym czasie możecie brać w nim udział. Im bardziej wypromujecie stronę, tym większa szansa na nagrodę ! 
No ale teraz, krótko o nagrodzie - jest nią doładowanie konta w serwisie http://rapideo.pl/

1. Miejsce - 10GB 
2. Miejsce - 5 GB

Oczywiście transfer można przeznaczyć do takich serwisów jak np.hotfile, megaupload,storageto,rapidshare,turbobit,megavideo,depositfiles itp....

Warunkiem jest zarejestrowanie w serwisie za pomocą tego linku : Pececik Rejestracja 

Uważam, że szanse w konkursie są bardzo duże a konto z transferem 10 000 MB na pewno się przyda ! 

Jak zgłosić się w konkursie ?

1. Promuj stronę w internecie tak jak to opisałem wyżej - twórczość własna również wchodzi w grę :) (bannery itp...).
2. Zarejestruj się w serwisie : Rapideo - Pececik Rejestracja
3. Wyślij mi raport ze swojej akcji na email - dostępny w dziale kontakt, podając w nim miejsca gdzie promowałeś stronę oraz swój login z serwisu Rapideo
4. Czekaj na wyniki - na pewno się odezwę do każdego kto brał udział.
5. Nagrody mogą być losowane w czasie trwania udziału w konkursie, a więc przewidzianych nagród może być o wiele więcej - pisząc dzisiaj, jutro możesz odebrać nagrodę !


Podsumowanie :

Nagrodę jest łatwo dostać, ponadto istnieje możliwość zwiększenia zarówno puli nagród o kolejne miejsca - gdy konkurs okaże się jednak mieć kilku chętnych a także o transfer za dane miejsce - gdyby ktoś rzeczywiście bardzo się starał. Nagroda zatem może być dużooo większa .... :) 
Pozdrawiam, w razie pytań piszcie i komentujcie ...

0 komentarze:

Prześlij komentarz