czwartek, 9 grudnia 2010

Jak zrobić stronę internetową w 5 minut bez znajomości programowania. Własna strona internetowa w kilka minut !

Jak zrobić stronę internetową w 5 minut - załóż własną stronę internetową bez znajomości programowania.

Chciałbyś prowadzić własną stronę internetową, ale nie posiadasz znajomości języka programowania html, php itp... nic nie szkodzi - istnieje sposób na założenie własnej strony internetowej w kilka minut bez znajomości htmla. Załóż własną stronę internetową i dziel się z innymi swoimi doświadczeniami ...

Gdzie założyć własną stronę internetową :

Pokażę wam w jaki sposób założyć własną stronę internetową z wszelkimi funkcjonalnościami - a więc z darmowymi szablonami, darmowym oprogramowaniem np. forum phpBB, cms, panel sterowania itp....
Krok po kroku - zakładamy stronę internetową w 5 minut :

1. Wchodzimy na stronę http://www.vgh.pl/ 
Otrzymamy tutaj to o czym wspomniałem wcześniej, a więc min. darmową domenę, nielimitowany transfer i miejsce na naszą stronę, wybór szablonów (motywów) graficznych a także panel sterowania (administracyjny).

2. Klikamy przycisk załóż stronę - i podajemy nasze dane min. adres strony, login, hasło :


3. Po zarejestrowaniu się w serwisie, otrzymamy dostęp do naszej strony. Teraz należy się zalogować do naszej strony i przejść do Panelu Administracyjnego - w menu po prawej stronie.


4. W panelu administracyjnym możemy dodawać nowe artykuły, dodawać filmiki do naszej strony, określić jaki ma mieć tytuł i opis strona. 
Ponadto w zakładce Zarządzanie Treścią >> Główne ustawienia , na samym dole możemy wybrać skórkę dla naszej strony - która całkowicie odmieni jej wygląd.5. Strona jest już w internecie - teraz wypełniamy ją treścią i podsyłamy linka znajomym. Gotowe !

Podobne możliwości oferuje serwis Ugu.pl - z możliwością zainstalowania np. Cmsa - wordpress, phpBB3, Joomla czy Drupal - bez konieczności wrzucania ich na serwer - skrypt automatycznie zrobi to za nas.

1 komentarze:

Anonimowy pisze...

bardzo fajny i łatwy w obsłudze jest webwave cms :) Ja mam akurat porównanie do joomli i WP no i zdecydowanie jest lepszy

Prześlij komentarz