środa, 27 października 2010

Skaner stron www, skaner stron internetowych, jak sprawdzić stronę internetową, czy strona www jest bezpieczna, sprawdź zanim wejdziesz, skaner online, skaner online www

Skaner stron internetowych online - sprawdź czy strona nie ma wirusów. Skaner www online bez instalowania oprogramowania ! 

 skan.bezpiecznypc.pl

Znajomy podesłał ci linka na gadu gadu, albo wysłał wiadomość email z odnośnikiem do niepewnej strony - nie ryzykuj, sprawdź adres skanerem internetowym. 
Dowiedz się w jaki sposób przeskanować stronę www i sprawdzić czy nie znajdują się na niej wirusy mogące spustoszyć twój komputer. 
Skaner antywirusowy online jak sama nazwa wskazuje za zadanie ma sprawdzenie strony internetowej pod kątem zawartości aplikacji mogących wpłynąć na bezpieczeństwo twojego komputera. 
W przypadku kiedy nie posiadasz o zgrozo własnego antywirusa zainstalowanego na komputerze i dostaniesz np. linka od przypadkowego znajomego na jakimś komunikatorze - to pochopnie nie wchodź na taką stronę. 
Wcześniej skorzystaj ze strony http://www.skan.bezpiecznypc.pl/www.php , dzięki której bez instalowania żadnego oprogramowania i całkowicie za darmo będziesz mógł przeskanować podejrzaną stronę internetową. 

Kilka sekund czekania i dostajemy odpowiedni raport w oknie przeglądarki :


Nie warto zatem ryzykować skoro są dostępne darmowe i szybkie narzędzia do sprawdzania stron internetowych. Na pewno mniej czasu zajmie nam przeskanowanie podejrzanej strony, niż usunięcie szkodnika z naszego systemu operacyjnego.

1 komentarze:

Anonimowy pisze...

dobra rzecz i bardzo przydatna.Pozwala w szybki sposób wychwycic niechciane stronki.Polecam.Sam stosuje.

http://www.rzeczywsieci.pl , darmowe aukcje internetowe

Prześlij komentarz