czwartek, 26 kwietnia 2012

Jak zrobić mozaikę ze zdjęć ? Jak ułożyć ciekawe kształty ze zdjęć ?

Tworzymy mozaikę ze zdjęć. Zobacz jak zrobić serce, rybkę, gołębia ze zdjęć - atrakcyjny kolaż !

W tym artykule chciałbym przedstawić sposób, dzięki któremu urozmaicimy wygląd naszych zdjęć. Z naszego archiwum zdjęć, możemy ułożyć ciekawe kształty - które następnie mogą zawisnąć na ścianie, czy stać się tapetą w naszym komputerze.

Zmień kształt swoich zdjęć - serwis Loupe :

Aby dokonać modyfikacji kształtu zdjęć, musimy wejść na stronę pod adresem http://www.getloupe.com/, następnie klikamy zielony przycisk "Get started".

Kolejnym krokiem jest dodanie zdjęć do naszego kolażu - w tym celu wybierzmy "Add photos" i wskażmy lokalizację zdjęć. Możemy posłużyć się kontem na Facebooku, wyszukiwarką Google, Twitterem czy podać adres URL miejsca gdzie znajduje się obrazek.

Klikając na dowolny obrazek na przewijanym pasku, znajdującym się na samej górze - będziemy mogli zmienić ułożenie naszych zdjęć. Dzięki temu powstanie kolaż przypominający to co znajduje się na obrazku. Dodatkowo, jeżeli dodaliśmy zbyt małą liczbę zdjęć, potrzebną do ułożenia jakiegoś obrazka - aplikacja automatycznie powieli obrazki, tak żeby można było z nich ułożyć odpowiedni kształt.


Dostępnych kształtów do ułożenia kolażu jest bardzo dużo, a ich galerię możemy zobaczyć  na stronie http://www.getloupe.com/gallery
Po ułożeniu obrazków wystarczy kliknąć przycisk "Save" - następnie obrazek można skopiować na dysk, albo udostępnić link znajomym.

1 komentarze:

Wysylaj SMS z internetu pisze...

Super! mam tylko nadzieje,ze ten programik jest darmowy...

Prześlij komentarz