sobota, 7 sierpnia 2010

Darmowy telefon na komórki i stacjonarne ! Darmowe rozmowy z zagranicą - darmowy voip ! Bezpłatne rozmowy telefoniczne z całym światem ! Dzwoń za darmo bez żadnych opłat na komórki !

Skuteczny sposób na darmowe rozmowy na telefon stacjonarny i komórki - także za granicą !
Dzwoń za darmo z komórki albo telefonu stacjonarnego.
flickr, Rob Brewer
Oto kolejny działający sposób na darmowe rozmowy zarówno na telefony stacjonarne i komórkowe w kraju i za granicą. Dzięki temu rozwiązaniu, nasze rachunki telefoniczne powinny ulec znacznym poprawom.

Jak to działa ?

Wystarczy, że zarejestrujemy się na stronie http://www.wygadaj.pl/Rejestracja.html i będziemy mogli do woli korzystać z możliwości wykonywania darmowych połączeń.

W skrócie : chodzi o to, że w zamian za darmowe rozmowy, musimy oglądać reklamy - dlatego najlepiej jakby ktoś znajdował się blisko komputera - co jakiś czas należy kliknąć w zegarek, który sprawdza, czy rzeczywiście ktoś te reklamy ogląda. W przeciwnym razie nasza rozmowa zostanie szybko przerwana. 

Gdzie i jak można dzwonić ?

Sposobów dzwonienia jest kilka - dokładniej rzecz biorąc są trzy możliwości. 
Na stronie http://www.wygadaj.pl/Wygadaj-sie-teraz.html musimy podać numer telefonu z którego będziemy dzwonić, oraz numer telefonu z którym chcemy się połączyć.


Jako nasz numer telefonu (twój numer), możemy podać zarówno telefon stacjonarny, albo telefon komórkowy - za wyjątkiem sieci Play. 
Jest to o tyle komfortowe, że w przypadku gdy nasz telefon stacjonarny jest daleko od komputera - mamy możliwość skorzystania z przenośnej komórki.
Jako numer rozmówcy - także możemy podać zarówno telefon stacjonarny, albo telefon komórkowy. 
Jest tylko jedno "ale" - w przypadku gdy jako nasz numer wpisaliśmy telefon komórkowy - numer rozmówcy musi być telefonem stacjonarnym. Nie można dzwonić z komórki na komórkę, istnieje możliwość dzwonienia ze stacjonarnego na komórkę.
A więc konfiguracja dzwonienia :
Stacjonarny - komórka 
Stacjonarny - stacjonarny
Komórka - stacjonarny

Poza tym istnieje możliwość wykonywania darmowych połączeń na numery za granicą np. Anglii, Irlandii, Szkocji, Niemiec itp...- także na telefon komórkowy http://www.wygadaj.pl/Tekst/FAQ,31,1,Do-ktorych-krajow-mozna-dzwonic-za-granice.html


7 komentarze:

Anonimowy pisze...

a z komórki na komórke da się dzwonić

Anonimowy pisze...

Wszystko jest napisane w artykule - nie da się

Przemo pisze...

Da się dzwonić na komórkę ale z telefonu stacjonarnego tzn. stacjonarny - komórka, natomiast z komórki na komórkę nie da się i jest to napisane w artykule !

Anonimowy pisze...

czy na polski numer komórkowy za granicą też można bezpłatnie

Anonimowy pisze...

Tak, sprawdź sobie wykaz na stronie

Anonimowy pisze...

Przepraszamy.
Serwis został niestety zamknięty. - no i pogadali...

VOIP pisze...

Polecam serwis opisany na moim blogu. Nr telefonu za 1zł/rok, brak abonamentu, bardzo tanie rozmowy :)

Prześlij komentarz