poniedziałek, 28 lutego 2011

Jak wstawić twarz do filmu - robimy film ze zdjęć ! Odlotowy film mtv z naszym udziałem - zostań gwiazdą filmową twoja twarz w teledysku ! Wklej swoją twarz do teledysku filmowego mtv !

Odlotowy teledysk mtv z naszym udziałem !
 flickr, marfis75
 
Teraz czas na nieco rozrywki - pokażę wam, jak zrobić odlotowy teledysk z naszym udziałem. 
Zobacz siebie jako gwiazdę muzyki pop, club, rock, metal, hip hop ... i zadziw swoich znajomych ! 
Zobacz jak zrobić filmik ze zdjęć, ze swoim udziałem online, bez potrzeby instalacji zbędnych programów.
Czyli filmik z serii pytań "jak wstawić twarz do filmu" - zobacz jakie to proste ! 
 
Robimy teledysk z naszym udziałem online :
 
Po pierwsze, należy wejść na stronę MTV, a mianowicie : http://experience.mtvnhd.com/ 
 
 
Po chwili ukaże nam się przycisk "Play" - który oczywiście włączamy. 
Następnie mamy do wyboru jeden z gatunków muzycznych, w którym chcemy się zaprezentować - może to być rock, club, metal, pop, hip-hop :
 
 
Dla przykładu wybiorę tutaj muzykę pop - czyli zaprezentuję się jako gwiazda muzyki pop ;)
Kolejna sprawa, to dodanie zdjęcia - możemy to zrobić dodając zdjęcie z dysku komputera (upload), za pomocą kamerki internetowej (webcam), albo za pomocą konta na Facebooku :

 
Przy dodawaniu zdjęcia, trzeba potwierdzić - że zgadzamy się na jego publikację (confirm).
Kolejna sprawa to dopasowanie zdjęcia twarzy do odpowiedniego profilu - w tym celu posługujemy się paskami scale (powiększenia) oraz rotate (do obracania).
 W kolejnym kroku trzeba będzie wybrać trzy punkciki - które możemy przesuwać, za ich pomocą ustawiamy oczy a także usta.Czyli w miejscu plusów (+), powinny znajdować się usta i oczy - dzięki temu nasza postać na filmiku będzie bardziej realistyczna i lepiej dopasowana.
 
Ostatniej opcji tzn. Color Adjust - radzę nie zmieniać, służy ona np. do zmiany barwy naszego zdjęcia (nasycenia, jasności czy kontrastu), klikamy zatem przycisk NEXT.
Czeka nas jeszcze wpisanie swojego imienia (nick) i gotowe ....A oto przykładowy filmik : http://experience.mtvnhd.com/8d1c29
Jeżeli szukasz więcej możliwości wstawiania zdjęć do filmików, a może przerabiania samych zdjęć to na blogu Pececik, w menu po prawej stronie znajdziesz linka Przerób swoje zdjęcie !

0 komentarze:

Prześlij komentarz