niedziela, 25 września 2011

Animatronika - cuda techniki ! Animatronika co to właściwie jest, zobacz najlepsze animatroniczne motywy min. animatroniczne drzwi, portret itp.. !

Animatronika - czyli cuda techniki, zobacz jak rzeczywista może być iluzja !

Dawno nie pisałem, więc postanowiłem zacząć od czegoś ciekawego - tym razem trochę o animatronice.
Zobacz niesamowite cuda techniki w tym wyjątkowe upiorne drzwi z niesamowitymi efektami specjalnymi czy poruszający się obraz na ścianie, a także mistrzowskie wykonania Johna Nolana !
Animatronika - co to właściwie jest ?

Animatronika polega na tworzeniu efektów specjalnych - w postaci różnego rodzaju obiektów, kukieł czy modeli - które do złudzenia przypominają te z rzeczywistości, albo ich zachowania są na tyle rzeczywiste że można uznać je za prawdziwe.


Myślę, że powyższy filmik wam dużo pokaże czym naprawdę jest animatronika - to coś na kształt modelowania obiektów i wprawiania ich w ruch za pomocą urządzeń elektronicznych.

Animatroniczne drzwi - czyli coś niesamowitego ....

A teraz przedstawiam filmik, który zachęcił mnie do napisania tego artykułu - czyli animatroniczne drzwi, których cena wynosi około 12 tysięcy złotych.
Na drzwiach umieszczono 22 calowy ekran LCD wraz z odtwarzaczem, który imituje przerażające sceny niczym z horrorów.
Różnego rodzaju krzyki, pęknięcia od uderzeń siekiery czy wgniecenia są naprawdę realistyczne - a całość może odstraszyć niejednego gościa.


Animatroniczne cuda techniki są naprawdę imponujące i robią wrażenie - dzięki tej technologii możemy nie tylko urzeczywistnić różnego rodzaju filmowe kreatury, ale także sprostać nowym wyzwaniom.

1 komentarze:

Anonimowy pisze...

Ciekawa technologia i zwięzły, dobry artykuł.

Prześlij komentarz