niedziela, 25 września 2011

Photomontage - czyli fotomontaż online bez użycia programów ! Szybki fotomontaż w kilka minut - zobacz jak to zrobić ! Przerób swoje zdjęcia : dodaj ramki, obramowania, tło, fotomontaż, postacie, napisy itp.. !

Photomontager - czyli fotomontaż w kilka minut ! 
Przygotuj interesujące zdjęcia online - dodaj ciekawe efekty do swoich zdjęć !
Powstała kolejna bardzo ciekawa strona, która specjalizuje się w dodawaniu rozmaitych efektów do naszych zdjęć - pokażę krok po kroku jak przygotować ciekawe zdjęcie, które będzie robiło wrażenie.
Zrób własny fotomontaż online bez użycia specjalistycznych programów - wystarczy przeglądarka internetowa i dowolne zdjęcie !

Fotomontaż online - czyli zmieniamy wygląd zdjęć !

Strona, którą chciałbym zaprezentować znajduje się pod adresem http://photomontager.com - gdy na nią wejdziemy ukaże się multum ciekawych efektów zdjęciowych :Efektów, które możemy wykorzystać do przekształcenia zdjęć jest po prostu "od groma" - samych zakładek jest blisko 150 ! 
Aby stworzyć fotomontaż, wystarczy wybrać interesujący nas motyw np:
i po prostu na niego kliknąć - wyskoczy okienko jak poniżej :

Nie przejmujcie się, że zdjęcie w tle zmieniło kolory - gdy wszystko zatwierdzimy w efekcie z powrotem dostaniemy motyw bardzo dobrej jakości.
Możemy dodać zdjęcia zarówno z dysku komputera (1 opcja) , kamerki internetowej czy facebooka - wystarczy kliknąć odpowiednią ikonkę.
Następnie ustawiamy nasze zdjęcie w dowolnym miejscu - nie ma jakichkolwiek obszarów roboczych, gdzie musimy się zmieścić - ponadto możemy dodać jeszcze tekst za pomocą dużej literki T, z górnego menu obok przycisku start :


Jeżeli klikniemy przycisk FX - będziemy mieli możliwość wybrania dodatkowych efektów np. obrotu czy polaryzacji itp..:


Dodatkowych efektów także jest bardzo dużo i warto im się bliżej przyjrzeć :


Niewątpliwie poszerzają one i tak duże możliwości witryny, zobaczmy zatem efekt który powstanie po kliknięciu przycisku "start" :

A oto inne przykładowe możliwości programu :Możliwości serwisu są całkiem spore - zresztą przekonajcie się sami. Jak zwykle czekam na komentarze pod każdym artykułem :)
Pozdrawiam,

7 komentarze:

Anonimowy pisze...

Świetny artykuł! Zapraszam na stronę http://moj-sprzet.blogspot.com/ gdzie codziennie pojawiają się nowe artykuły o komputerach.

lila pisze...

dziękuję za przydatne pomysły.

Anonimowy pisze...

artykuł godny polecenia - jak zawsze znajdę tu coś ciekawego... dzięki

Anonimowy pisze...

Uwielbiam Twój blog :) Czekam na nowe artykuły. Serdecznie dziękuję

Anonimowy pisze...

tego przerobionego zdjęcia nie mogę zapisać na dysku..

Anonimowy pisze...

NwStyle

Anonimowy pisze...

No właśnie! Jak to zapisać na dysku

Prześlij komentarz