niedziela, 25 września 2011

Pobieranie plików z internetu megaupload, hotfile, rapidshare, depositfile itp.. tanie pobieranie z internetu ! Jak szybko pobierać pliki z internetu bez limitów transferu !

Pobieranie plików z internetu bez limitów transferu - 
serwis rapideo raz jeszcze !

Jeszcze raz postanowiłem przybliżyć podstawy poruszania się w serwisie rapideo.pl, dlatego że uważam ten serwis za jeden z lepszych do pobierania plików w internecie bez limitów.
Pokażę podstawy poruszania się i pobierania plików za pomocą rapideo, a także możliwości jakie daje nam serwis !

Rapideo - czyli alternatywa dla serwisów z limitem transferu (omijamy limity) :

Serwis http://rapideo.pl/  pozwala nam pobierać pliki z internetu bez limitu transferu - praktycznie z pełną prędkością naszego łącza internetowego, dzięki czemu możemy szybko pobierać pliki nie zważając na komunikaty o tym, że z jednego IP możemy pobierać tylko 1 plik, albo że aktualny limit został wyczerpany.

Zaletą serwisu jest nie tylko to, że dostajemy na start 200MB, które możemy od razu po rejestracji wykorzystać do pobrania plików, ale także możliwość pobierania z wielu serwerów za pomocą zakupionego transferu.
  źródło: rapideo.pl

Serwis ten do darmowych nie należy i trzeba to sobie uświadomić (oczywiście oprócz początkujących 200MB) - do niczego nas także nie zobowiązuje.

Po zarejestrowaniu się - możemy dokonać zakupu transferu, gdzie ceny kształtują się na naprawdę niskim poziomie - w stosunku do jakości usług (bezproblemowa obsługa, bardzo dobra stabilność).

 źródło: rapideo.pl

Możemy dokonać zakupu transferu zarówno poprzez kartę a także za pomocą sms - trzeba wziąć pod uwagę ewentualne przyszłe wykorzystanie (transfer nie mija) więc warto zdecydować się na nieco większy pakiet, który wychodzi taniej.
Aby pobrać plik wystarczy przejść do menu "dodaj plik" :


 i w ramce po lewej stronie wkleić linki, które chcemy pobrać (można wkleić do 10 linków na raz).
Po kilku chwilach linki automatycznie pobiorą się na serwer, z którego możemy je pobrać na własny dysk - bez limitu aż do 36 godzin (po tym czasie są usuwane i trzeba je ponownie wgrać) !

Serwis Rapideo posiada oczywiście opcję "polecenia znajomym", dzięki czemu możemy zyskać dodatkowo 15% transferu, który zakupią znajomi - oczywiście oni w ten sposób nic nie tracą.
Co więcej transfer w serwisie możemy przelać na konto innego użytkownika - przynajmniej taką odpowiedź dostałem od supportu, który działa bardzo sprawnie :)

1 komentarze:

oladefaz ola pisze...

Jeśli chodzi o pobieranie z premium to zdecydowanie najlepiej wychodzi stąd http://filefox.pl/poleca/ola

Prześlij komentarz