piątek, 3 lutego 2012

Darmowe tapety na pulpi - ładne tapety o różnej rozdzielczości ! Tapety przystosowane do rozdzielczości ekranu !

Niesamowite tapety na pulpit - darmowe dla każdego !
Pobierz darmowe tapety dostosowane dla rozdzielczości twojego ekranu.
Znudził Ci się już wygląd standardowego pulpitu i chciałbyś coś urozmaicić - sięgnij po atrakcyjne wizualnie tapety na pulpit ! Zobacz jak znaleźć ładne tapety na pulpit w odpowiedniej rozdzielczości do twojego monitora. Ładne tapety na pulpit do pobrania za darmo - odśwież wygląd swojego pulpitu !

 Powstała ciekawa strona o nazwie "Wallpoper", która zawiera setki darmowych tapet w różnych rozdzielczościach, które możemy pobrać i umieścić na pulpicie własnego komputera.
Interesująca jest nie tylko baza samych tapet, których jest przeszło ponad 200 tysięcy, ale także wyszukiwarka.


Możemy nie tylko wyszukiwać tapety za pomocą słów kluczowych np. "Christmas", "House", "Forest", "Winter" itp.. ale także za pomocą kolorów ! 
Możemy określić minimalną ilość koloru, jaka musi się znaleźć na tapecie aby została zwrócona w wynikach wyszukiwania. W ten sposób, jeżeli podoba się nam np. kolor zielony - możemy wyszukać tapety tylko w takim kolorze :


Oczywiście istnieje także możliwość wyszukiwania tapet pod kątem rozdzielczości z jakiej korzystamy np. 1024x768 czy 1366x768, albo 1600x900 (możliwości jest całkiem sporo).
Całość znajdziemy oczywiście na stronie http://wallpoper.com/ - niesamowity zbiór tapet w różnych rozdzielczościach z możliwością wyszukiwania tapet pod kątem kolorów.

0 komentarze:

Prześlij komentarz