piątek, 3 lutego 2012

Jak wysłać ładny email - jak upięknić wiadomość email ? Odpicuj swojego meila - wyślij atrakcyjną wiadomość pocztową !

Jak uatrakcyjnić wygląd wiadomości email ?
Odpicuj swojego e-meila !

Znudziły Cię proste wiadomości email, chciałbyś poszukać czegoś ciekawszego, bardziej atrakcyjnego ?
Przedstawiamy prosty sposób, które pomoże ci urozmaicić wysyłaną pocztę email - zobacz jak wysłać ładnie wyglądającą wiadomość e-mail z tłem, zdjęciem i innymi dodatkami !

BrandMyMail - czyli spersonalizuj swoje wiadomości email ! 

Natknąłem się ostatnio na ciekawą stronę, pozwalającą tworzyć ciekawe szablony e-mail, które możemy wykorzystać do wysyłania wiadomości firmowych czy prywatnych.
W ten sposób nasza wiadomość będzie mogła wyróżnić się na tle pozostałych - dodatkową grafiką, układem, tłem itp...


Aby stworzyć własną atrakcyjną wiadomość email, musimy wejść na stronę http://www.brandmymail.com/ i kliknąć czerwony przycisk "Get Started". Wymagany będzie jednak dostęp do naszej skrzynki pocztowej Gmail - ponieważ właśnie z nią komunikuje się ta aplikacja a także pobranie małego dodatku do przeglądarki - o czym za chwilkę.

 Na początku widzimy przykładowy email, który powinniśmy dostosować do własnych potrzeb :


Z ramki po prawej stronie, mamy możliwość wyboru trzech opcji : Design, Plugin oraz Layout.
Design określa nam kolor tła wiadomości email - możemy tutaj wybrać np. szary, niebieski, świąteczny itp.. Jako layout mamy do wyboru aktualnie 3 różne układy naszej wiadomości :


 Po wybraniu tych opcji przejdźmy w końcu do zakładki Plugin i odpowiednio skomponujmy właściwą treść wiadomości. Będzie to oczywiście szablon - który posłuży do wysyłania wielu e-meili, dlatego środkowa zawartość będzie pusta - tam wpisujemy treść dostosowaną do konkretnego odbiorcy. W szablonie takim może się znaleźć np. wizytówka naszej firmy, dzięki czemu nie będziemy musieli za każdym razem jej dołączać, albo czytnik RSS naszej strony internetowej z najświeższymi newsami (wszystko zależy od nas).
W momencie gdy skończymy personalizowanie szablonu email, wystarczy kliknąć przycisk "Im Done !".Następnie klikamy przycisk "Sing in with Google" i logujemy się do naszej skrzynki pocztowej - zezwalając na powiązanie konta z usługą Brandmymail.com
Aby wszystko działało poprawnie i moglibyśmy wysyłać wiadomość email z wykorzystaniem przygotowanego szablonu - musimy jeszcze zainstalować plugin do przeglądarki. 
Wystarczy przejść do zakładki Settings -> i wybrać ikonkę "PC/MAC" :
 


Po zainstalowaniu dodatki do przeglądarki i zrestartowaniu jej, wystarczy przejść na nasze konto Gmail i utworzyć nową wiadomość.


Wystarczy wybrać Template - jeżeli mamy ich kilka, z którego aktualnie chcemy skorzystać i uzupełnić resztę pól (standardowo jak przy wysyłaniu wiadomości).Po kliknięciu "Preview" zobaczymy podgląd wiadomości, natomiast przyciskiem "Send" wyślemy ją odbiorcy.

W ten sposób możemy przygotować ciekawe szablony email, zawierające np. wbudowaną wizytówkę firmy - pluginów na stronie jest całkiem sporo.

5 komentarze:

Friv4 Games Online pisze...

Love your blog!! Why don't you blog anymore :( I miss your blog. Wahhh
happy wheels demo | friv4school | girls go games | games 2 girls | happy wheels 2

Giải Trí Tổng Hợp pisze...

The blog or and best that is extremely useful to keep I can share the ideas. Age Of War 2
Big Farm | Slitherio | Tank Trouble
Of the future as this is really what I was looking for, I am very comfortable and pleased to come here. Thank you very much.
Happy Wheels | Goodgeme Empire | Slither.io

harish sharma pisze...

activa 5g accessories

whatsapp plus themes pisze...

GBWhatsApp APK

luckys pisze...

WhatsApp Plus

Prześlij komentarz