piątek, 29 kwietnia 2011

Sony Little Big Planet 2 recenzja ! Sony make.believe historia Media Molecule - twórcy Little Big Planet ! Zobacz jak stworzyć własnego Sackboya i wygrać atrakcyjne nagrody ! Little Big Planet 2 na PS3 test !

Little Big Planet – zobacz jak marzenie stało się rzeczywistością !
Little Big Planet 2 na Playstation tylko z Sony make.believe.

Flickr, warenski

Zobacz najnowsze dzieło Sony Little Big Planet 2 i odkryj świat, w którym marzenia się spełniają.
Jeżeli jeszcze nie wiesz co oznacza hasło "make.believe" to już za chwilę, staniesz się częścią nowej rzeczywistości, w której wiara i upór doprowadziły do powstania serii gier Little Big Planet na Playstation 3.
Poznaj nowe oblicze firmy Sony – to, które spełnia nasze marzenia – bo wszystko zaczyna się od marzeń....


Sony make.believe – tworzymy jutro

Zaprezentowany 2 września program make.believe firmy Sony, to nowy krok w kierunku cyfrowej rozrywki.
Od początku istnienia Sony starała się zaspokajać coraz to większe potrzeby każdego z nas – zaczęło się od "kreowania" nowej jakości.
Szybki rozwój nowej technologii sprawił, że masowo produkowane urządzenia stały się czymś "zwyczajnym" i codziennym.
Trzeba było urzeczywistnić marzenia, o nowym niesamowitym wyglądzie i porywającej wydajności - dzisiaj to właśnie Sony make.believe jest pionierem w tworzeniu świata, którego jeszcze nie widziałeś.
Dzięki innowacyjności Sony, już dzisiaj możesz cieszyć się z technologii jutra - muzyka, filmy, gry to wspaniała rozrywka oferowana także w 3D.


Little Big Planet – marzenia się spełniają....


Gdyby ktoś kiedyś powiedział Ci, że marzeniami nie można niczego dokonać to jest on w błędzie – dowodem tego jest gra Little Big Planet, ale zacznijmy od początku.

flickr, Jinx! 


Wyobraź sobie, że jesteś twórcą gry komputerowej i to od twojego pomysłu będzie zależało, czy gra zostanie pozytywnie odebrana przez społeczność graczy.
Lubisz gry sportowe, ale nie przepadasz za przygodówkami, a może uwielbiasz strategie, ale nudzą cię gry symulacyjne.... co stworzyć, aby nowe dzieło wyrózniało się od poprzednich ?
Jak zaprojektować świat, w którym każdy z nas się odnajdzie – make.believe ! - stwórz go samodzielnie !

flickr, Fnook

Pasją do tworzenia i kreowania nowego świata – twórcy Little Big Planet 2 zarazili tysiące graczy.
Nie musisz posiadać wiedzy programistycznej, aby stworzyć zupełnie nową przestrzeń – twoje marzenia mogą się spełnić.


Historia członków ekipy Media Molecule – czyli jak narodził się duch kreatywności

Jeżeli nadal nie wierzycie, że można pogodzić pasję i pracę to zobaczcie film Sony , który świetnie obrazuje w jaki sposób spełniają się marzenia.
Jest to opowieść o ludziach takich jak ty – z marzeniami – którzy za sprawą ideii zrodzonej w ich głowach zostali projektantami Little Big Planet 2.
To własnie oni dają ci szansę dołączenia do wielkiej społecznosci, w której nie zabraknie miejsca na nowe pomysły.


Historię tą spaja hasło "make.believe", które reprezentuje inspirację (believe - wierzyć) oraz umiejętność tworzenia (make – zrobić).
Połączeniem tych dwóch ideii jest kropka, która symbolizuje jedność pomiędzy tym co robimy, jak robimy i dla kogo robimy

 
Little Big Planet 2 na Playstation 3 - kilka słów o grze

Jest to pozycja niewątpliwie wyjątkowa – jako pierwsza pozwala na niemal bezgraniczną rozgrywkę.
Sony Computer Entertainment stworzył grę, która pozwala rozwinąć wyobraźnię poprzez urzeczywistnianie swoich fantazji w świecie gry.
Do dyspozycji gracza został oddany świat, który możemy dowolnie rozbudować dodając własne architektoniczne "twory"- tworzenie nowych poziomów jest bardzo proste, dzięki prostemu i intuicyjnemu interfejsowi "Popit".
Można powiedzieć, że Little Big Planet 2 jest "dłutem" w rękach rzeźbiarza – powiekszona liczba narzędzi w stosunku do pierwszej części gry, stwarza nowe możliwości tworzenia.
Przełączniki, mikroprocesory, płytki drukowane to tylko niektóre z opcji, które pozwalają nam stworzyć całkiem nowe postacie czy pojazdy.
Nie zabraknie także narzędzi, dzięki którym stworzysz świat pełen zagadek i wartkiej akcji z niesamowitymi przerywnikami filmowymi.
Gdy stworzysz własny świat możesz się nim podzielić z tysiącami innych graczy – którzy także, zakosztują namiastki twojego wymarzonego świata.Samo tworzenie świata gry to nie wszystko - Little Big Planet 2 to coś więcej !

W grze kierujemy poczynaniami szmacianej lalki tzw. Sackboy'a , zadaniem której jest ukończenie świata pełnego łamigłówek stworzonego przez innych graczy.
Nasza postać potrafi skakać, chwytać, biegać czy robić śmieszne miny, a to wszystko dopieszczone masą ciekawych dodatków w postaci przedmiotów, które możemy zebrać czy ubranek dla Sackboy'a.
Dodatkowe gadżety możemy pobrać za pomocą platformy Playstation Network, zarówno w darmowej oraz płatnej wersji.

 flickr, Creative Tools

Na swojej drodze będziemy musieli wspinać się po drzewach, przesuwać głazy, rozwiązywać łamigłówki czy poznawać nowych bohaterów.
Sackboy potrafi wchodzić w interakcję z niemal wszystkimi obiektami, zachowując przy tym prawa fizyki – co czyni świat gry zbliżony do rzeczywistosci.
Dzięki temu jesteśmy w stanie przewidzieć zachowania otaczających nas przedmiotów i odpowiednio reagować na zmieniającą się sytuację.
Jak już wcześniej wspomniałem sama rozgrywka jest nieszablonowa, dzięki czemu Little Big Planet 2 pozwoli nam spędzić długie godziny odkrywając coraz to nowy świat.
Gdyby komuś było mało, to Playstation 3 umożliwia grę wieloosobową, w której może wziąść udział nawet czterech graczy – co całkowicie zmienia rozgrywkę.

Podziel się wrażeniami z gry Little Big Planet 2 i walcz o nagrody

A co wy myślicie o nowym produkcie Sony ? – zapraszam do zostawiania komentarzy.
Podziel się swoją opinią na temat Little Big Planet 2, wyraź to co myślisz – jeżeli uważasz, że ta gra jest inspiratorem nowych trendów, które wyznacza Sony make.believe to napisz o tym.Zapraszam do odwiedznia profilu na Facebooku, w którym każdy może walczyć o nagrody przygotowane przez firmę Sony : http://www.facebook.com/SonyPoland?sk=app_114842941929580
Spełnij swoje marzenia, uwierz w siebie i zrób to – zgarnij niesamowite nagrody !
Stwórz własnego Sackboya, który będzie przemierzał mały-wielki świat w niesamowicie wciągającej grze Little Big Planet http://mysackboy.littlebigplanet.com/ !

..Artykuł Sponsorowany..

0 komentarze:

Prześlij komentarz