sobota, 14 maja 2011

Gimp, Photoshop darmowe pędzle do zastosowań komercyjnych. Dodatki do Gimp do zastosowań komercyjnych za darmo ! Pobierz darmowe pędzle, tekstury do zastosowań komercyjnych !

Darmowe dodatki do Gimpa i Photoshopa - pędzle, tekstury, desenie itp...
 Darmowe dodatki do zastosowań komercyjnych ! 
flickr, Antonio Pardo

Tworzysz stronę internetową, albo grafikę na zlecenie - szukasz darmowych dodatków do Gimpa lub Photoshopa, które będziesz mógł wykorzystać w celach komercyjnych ?
Zobacz skąd pobrać darmowe dodatki do Gimpa i Photoshopa także do celów komercyjnych - całkowicie za darmo ! 
Dodatki do celów komercyjnych - Gimp, Photoshop :

Należy wejść na stronę http://www.texturemate.com/content/brushpacks 
i z menu po lewej stronie wybrać odpowiedni dział, który nas interesuje np. brush (pędzle) :


Mogą być one wykorzystane zarówno w programie Adobe Photoshop oraz Gimp - wystarczy kliknąć na interesujący nas zestaw i za pomocą przycisku download pobrać je na dysk.
W przypadku zastosowań komercyjnych np. sprzedaż grafiki z wykorzystaniem tych dodatków, należy zapoznać się z licencją. 
W tym przypadku autor zezwala nam na darmowe korzystanie z tych dodatków a także ich komercyjne wykorzystanie.

1 komentarze:

Anonimowy pisze...

A trzeba podpisywać swoje prace, że się użyło pędzle tego autora?? Każdy może zrobić podobne szczotki korzystając z public domain, ale przy wykorzystywaniu mnóstwa prac innych autorów, podpisywanie zajęło by sporo czasu i pracy. Trzeba ciągle pamiętać co się użyło i z jakiego utworu. Dlatego lubię licencję, gdzie autorom prac nie zależy na zamieszczaniu ich imienia i nazwiska.

Prześlij komentarz