sobota, 14 maja 2011

Szybka edycja zdjęć online ! Szybka konwersja wielu zdjęć online - programy do obróbki zdjęć online !

Szybka konwersja zdjęć online ! 

Jeżeli potrzebujesz dokonać konwersji wielu zdjęć w szybkim czasie to skorzystaj z darmowego generatora online, dzięki któremu wybierzesz ciekawe efekty zdjęciowe, dodasz animację, zmniejszysz rozmiar zdjęć a także rozjaśnisz je lub zmienisz kolory.

Edycja zdjęć online - szybka konwersja online :

Nowy serwsi Iaza wyróżnia się na tle konkurencji tym, że w szybkim czasie możemy dokonać wielu ciekawych modyfikacji http://www.iaza.com  

 
Wystarczy, że wybierzemy nasze zdjęcie i na dole określimy rodzaj zmian, które chcemy uzyskać np. istnieje możliwość dodania animacji przejścia pomiędzy obrazkami, zmniejszenie rozmiaru, rozjaśnienie czy dodanie pewnych efektów specjalnych.


Po wybraniu danego efektu, możemy zobaczyć możliwe opcje do zastosowania - wybieramy odpowiednią z nich aby uzyskać taki sam efekt na naszym obrazku.


Uzyskane efekty mogą być naprawdę interesujące - zawsze możemy cofnąć zmiany i wybrać inny efekt, który bardziej przypadnie nam do gustu.

4 komentarze:

Anonimowy pisze...

dzięki, przydało się. A ja od siebie polecam co prawda program nie do edycji zdjęć ale darmową aplikację do ich ozdabiania. Scrapbook bo tak się nazywa został wydany z tego co pamiętam chyba przez dilmah i można go znaleźć na facebooku czy gronie.

Anonimowy pisze...

Fajny ten scrapbook :) Mocno się w niego szczerze powiem wkręciłam :) Już z połowę zdjęć które mam u siebie w galerii przerobiłam :)

Anonimowy pisze...

Jej, jak mi się podobają scrapbooki! Strasznie fajna sprawa, teraz właśnie przygotowuję coś takiego dla mojej mamy. Widziałam tego scrapbooka na stronie klubu miłośników dobrej herbaty na fb - fajne narzędzie i jest ok, bo darmowe, a daje dużo możliwości.

Przemo pisze...

Dzięki za komentarze - wiem, że tego typu strony na których można edytować szybko zdjęcia online cieszą się popularnością :)

Prześlij komentarz