wtorek, 17 maja 2011

Jak zwiększyć oglądalność strony ? Jak dodać stronę do wielu serwisów na raz ? Dodawarka stron internetowych za darmo ! Dodaj swoją stronę do wielu portali jednocześnie !

SEO - skuteczne zwiększenie oglądalności.
 Popraw widoczność swojej strony - dodaj ją do wielu serwisów jednocześnie.
flickr, nchnone

A oto kolejny poradnik, pokazujący jak skutecznie zwiększyć oglądalność swojej witryny poprzez zwiększenie jej widoczności w internecie. Zobacz w jaki sposób dodać treści ze swojej strony do popularnych portali społecznościowych w prosty sposób - automatyczne dodawarki strony.

Jak zwiększyć oglądalność witryny www ?

Na pewno ciekawym sposobem, będzie umieszczenie ciekawych treści na portalach społecznościowych - które niewątpliwie są oglądane przez setki osób.
Ktoś, kto zobaczy ciekawą treść na takim portalu zapewne wejdzie na twoją witrynę, ponieważ znajdzie tam więcej ciekawych informacji.
Sposób wydaje się prosty - czy rzeczywiście ....?
Raczej nie podjąłbym się zadania dodawania kilkudziesięciu newsów dziennie na kilka odrębnych serwisów społecznościowych - dlatego lepszym rozwiązaniem jest sięgnąć po automatyczne dodawarki, które część pracy zrobią za ciebie.

Dodawania wpisów do Blipa :


W przypadku portalu Blip, treści z naszej strony mogą wędrować jako kanał RSS - w ostatnim artykule pokazałem w jaki sposób możemy stworzyć taki kanał na własnej witrynie. 
Do naszych zadań będzie należało ustawienie częstotliwości pojawiąjących się wpisów, określenie czy chcemy wysyłać wyłącznie tytuł czy może treści naszych artykułów itp...

Flaker - dyskutuj na każdy temat :

Flaker jest to serwis, w którym możemy wymienić się dowolnymi newsami - możemy tam zamieszczać treści, linki a nawet zdjęcia... 
Wpływa to nie tylko na zwiększenie pozycji naszej strony w wyszukiwarkach, ale także umożliwia innym użytkownikom zapoznanie się z treścią naszej witryny.


Wchodzimy tutaj w Opcje a następnie Dodaj/Edytuj serwisy - wystarczy wybrać z jakich serwisów korzystamy, podać niezbędne informacje i gotowe ;)

Facebook - jak szybko dodać wpisy ?

W przypadku tego popularnego serwisu społecznościowego, możemy posłużyć się stroną http://www.addthis.com/ a także http://twitterfeed.com/

1 komentarze:

Nowy Telefon pisze...

Dzięki za http://twitterfeed.com/, interesująca propozycja. Nie jest zły również RSS Grafiti na Facebooku.

Prześlij komentarz