poniedziałek, 23 maja 2011

Baterie Evolta, Evolta City gra online, gra panasonic rekord guinessa, panasonic evolta city, zbuduj własne miasto gra online, rekord guinessa baterie !


Zagraj w grę Panasonic'a Evolta City – zbuduj własne ekologiczne miasto !
Baterie Evolta – zobacz co je wyróżnia.

Flickr, Worldizen

Każdy z nas posiada w domu masę sprzętu elektronicznego – która musi być zasilana, albo za pomocą zasilacza, albo baterii. Kupując w sklepie baterie nie zdajemy sobie sprawy, jaki wpływ na środowisko miała ich produkcja, oraz to jakie dalsze skutki będzie miała ich utylizacja.

Warto wybierać te produkty (baterie), dzięki którym nie tylko zaoszczędzimy – ze względu na wysoką żywotność – ale także zadbamy o nasze środowisko. Zobacz test baterii Evolta ,a także ciekwy filmik przedstawiający możliwości nowego produktu Panasonic’a.

Baterie Evolta – lepsza wydajność, dzięki postępowi technologicznemu :

Zazwyczaj nie zastanawiamy się w jaki sposób jeden produkt wyróżnia się na tle innych – ślepo wierzymy producentom i ich zapewnieniom. Zobaczmy zatem, czym wyróżnia się seria baterii Evolta – na co zwrócić uwagę – dlaczego właśnie, dzięki tym bateriom udało się pobić rekord Guinessa (o czym troszkę później).

1. Zastosowanie nowej katody i anody
2. Zwiększona pojemność kubka
3. Zredukowanie grubości ścianki
Źródło : www.evolta.com.pl

Dzięki "3xZ" udało się zwiększyć objętość ogniw, a także uzyskać większą wydajność – dzięki zastosowaniu nowych materiałów min. dwutlenka manganu, oraz wodorotlenka tytanu. Więcej informacji o nowych bateriach znajdziesz na stronie : http://www.panasonic-batteries.com/


Pora na fakty – rekord Guinessa pobity :

Oczywiście, można tutaj mówić o nowych udoskonaleniach, czy procesie produkcyjnym – ale najważniejsze jest chyba praktyczne zastosowanie. Jeżeli myślicie, że będzie to kolejny pokaz z napędzanymi bateriami kruliczkami, albo innymi futrzakami to się grubo mylicie – tym razem przyszedł czas na naprawdę ekstremalne wyzwanie.


Ważący 130 gramów robot zasilany dwoma bateriami Evolta wspiął się na szczyt 500 metrowego Wielkiego Kanionu Kolorado. Ekstremalna wspinaczka trwająca niespełna 7 godzin została wpisana jako wyczyn do księgi Rekordów Guinessa, przyznając tym samym bateriom Evolta 1 miejsce wśród najtrwalszych na świecie.
Gra online Evolta City – ekologiczne miasto w twoich rękach :Jeżeli chciałbyś zobaczyć jak się żyje w mieście, w którym nie ma problemu emisji dwutlenku węgla to wejdź na stronę http://evoltacity.panasonic-batteries.com/ i zbuduj własne ekologiczne miasto.

Evolta City to gra online symulująca życie miasta, które możemy rozbudowywać o nowe budowle, a także wziąć udział w atrakcyjnych konkursach z nagrodami przygotowanymi przez firmę Pansonic. Elektroniczne gadżety takie jak rowery czy baterie czekają na miłośników ekologicznej zabawy. Dołącz i Ty do społeczności Evolta City na Facebook'u http://www.facebook.com/MrEvolta i razem z przyjaciółmi zbudujcie swoje wymarzone miasto, w którym można oddychać "pełną piersią"...
Panasonic baterie
Evolta City
gra on-line
Articolo Sponsorizzato

2 komentarze:

mmorpg pisze...

Baterie bardzo dobre ale ta ich flashowa gra jest totalnym niewypałem. Po 2 dniach nie masz już nic robić.

nowe technologie pisze...

Tak z ciekawosci pytam bo na swoim blogu też publikowałem artykuł i kontakt z Lisą się urwał po publikacji artykułu i zapłaty za artykuł sponsorowany nie ma..

Prześlij komentarz