piątek, 3 czerwca 2011

Pececik - blog komputerowy, najciekawiej o komputerach i trikach komputerowych. Komputerowy blog rozrywkowy !

Pececik - blog komputerowy - małe podsumowanie.


Blog komputerowy Pececik - masa rozrywki w jednym miejscu, poradniki komputerowe, triki, rozrywka i ciekawostki z branży komputerowej.Krótkie podsumowanie bieżącej działalności bloga komputerowego Pececik.

Blog Pececik - podsumowanie :

Cieszę się, że jeszcze jesteście ze mną - ostatnimi czasy nie miałem zbyt wielu możliwości napisania nowych artykułów, ale myślę że napiszę kilka nowych, które was zainteresują.
Z chęcią czekam na propozycje artykułów o których chcielibyście poczytać, albo z czym macie problem - możecie je wysyłać pod adresem : przemek89k[małpa]gmail.com

Zauważyłem, że liczba użytkowników odwiedzających bloga ostatnio spada - nie wiem czy jest to spowodowane tym, że zbliżają się wakacje czy może długo niepisanymi artykułami ?

Nadal jednak blog komputerowy Pececik skupia wokół siebie około 2000 użytkowników dziennie 

Chcesz do mnie dołączyć i publikować na blogu - proszę bardzo :

Dla osób, które chciałyby w jakimś stopniu przyczynić się do tworzenia tego bloga zapraszam do pisania na mój adres e-mail ;)
Jeżeli interesujesz się komputerami, informatyką albo posiadasz zbiór ciekawych stron internetowych - albo co jeszcze masz zwariowane pomysły to skontaktuj się ze mną !


4 komentarze:

Anonimowy pisze...

Napiście mi zadanie z matematyki
2x(3+5x)-(7+8x)

czekam na odpowiedż

Anonimowy pisze...

Polecam praktyczne porady komputerowe pisane krok po kroku: http://pcfaq.pl/ - Portal komputerowy PCFAQ - porady i triki komputerowe, rozrywka, newsy IT.

Serwis Kompurerowy pisze...

7?

kulnaro pisze...

bardzo interesujacy wpis, przebrnalem przez caly watek te koty sa super

Prześlij komentarz