sobota, 4 czerwca 2011

Jak zrobić ładną prezentację ? Jak zrobić film wideo online ? Jak zrobić prezentację online ? Stwórz własny pokaz zdjęć, filmów online za pomocą Animoto. Animoto własna prezentacja zdjęć.

Jak stworzyć ładną prezentację multimedialną online ?
Stwórz profesjonalną prezentację wideo, zdjęć !

Chciałbym wam przedstawić poradnik, w którym opiszę jak zrobić profesjonalną i ładną prezentację online - bez instalacji żadnego oprogramowania.
Prezentacja złożona będzie ze zdjęć i filmów a także podkładu dźwiękowego, a całość będzie wyglądała naprawdę profesjonalnie ! Stwórz własną prezentację online - krok po kroku za pomocą serwisu Animoto.

Animoto - własna profesjonalna prezentacja multimedialna :

Jeżeli potrzebujesz zrobić profesjonalną prezentację ze zdjęć, albo bardzo efektowną to skorzystaj z tego artykułu.
Na początku, pokaże jak taka prezentacja może wyglądać, abyście nie marnowali swojego czasu na dalsze czytanie - jeżeli wam nie przypadnie do gustu (przygotowanie poniższej prezentacji nie zajęło mi dłużej jak 5 minut) :

Stwórz własny pokaz zdjęć z animoto.com.

Oczywiście to jaki szablon wybierzesz będzie zależało od ciebie - a także jak skomponujesz całość tzn. dobierzesz muzykę itp...
Robimy własną prezentację online :

Serwis Animoto znajduje się pod adresem http://animoto.com/ - to właśnie za jego pomocą możemy stworzyć własny pokaz zdjęć (bardzo profesjonalny).
Z serwisu możemy korzystać za darmo, jednak filmiki (prezentacje) tworzone w ten sposób nie mogą trwać dłużej niż 30 sekund, ale jest to czas wystarczający aby pokazać kilkanaście zdjęć, ponadto nie można korzystać z wszystkich szablonów - ale o tym za minutkę.


Po wejściu na Animoto klikamy przycisk Get Started - musimy dokonać szybkiej i darmowej rejestracji (wybieramy opcję Free).

Jeżeli jesteśmy już zarejestrowani i zalogowani to przechodzimy do stworzenia własnej prezentacji - w tym celu wybieramy przycisk Create Video u góry po prawej stronie :

Wyświetli nam się lista dostępnych szablonów, z których możemy skorzystać, ale uwaga - w darmowej wersji możemy skorzystać tylko z szablonów nieoznaczonych jako PRO, których także jest sporo :


Po wybraniu darmowego szablonu klikamy na niego - w okienku, które się pokaże możemy zobaczyć podgląd jak będzie wyglądała przykładowa prezentacja - jeżeli się na nią zdecydujemy to wybieramy "make a 30-second video" :


Następnie wrzucamy nasze zdjęcia - opcja Upload :

Możemy tam wstawić także tekst, czy filmik wideo - po wybraniu zdjęć :


Następnie klikamy na Music i wybieramy podkład dźwiękowy - albo z naszych zasobów (Upload) albo z dostępnych kompozycji serwisu (Select) - jednak część z nich może być płatna.

Po wszystkim klikamy Finalize i dajemy Continue - na nasz adres email przyjdzie wiadomość, gdy filmik zostanie stworzony (link). Możemy się nim podzielić na serwisach społecznościowych czy wstawić go na stronę internetową.

2 komentarze:

Anonimowy pisze...

Suuuuper wątek. Bardzo mi się to podoba i myślę, że wkrótce stworzę coś fajnego dzięki Tobie. Może ktoś zna jeszcze podobne strony?

VisioBot.com pisze...

polecam www.visiobot.com :) darmowy prosty systemik do Tworzenia klipów filmowych online.

Prześlij komentarz