sobota, 4 czerwca 2011

Jak zmienić wygląd Windows XP na Windows 7 ? Zmian wyglądu Windows XP na Siódemkę ! Jak przekształcić Windows XP na Windows 7 ? Jak za darmo zmienić XP na Siódemkę ?

Jak zmienić wygląd Windows XP na Windows 7 ?
flickr, michperu

Jeżeli jesteś posiadaczem Windows XP i znudził Ci się klasyczny wygląd, to możesz zmienić go na wygląd Siódemki ! Zobacz jak zmienić wygląd Windows XP na Windows 7 całkowicie za darmo i w prosty sposób.
Odśwież wygląd Windows Xp zmieniając go na atrakcyjny wizualnie wygląd Siódemki - czyli darmowa zmiana z Windows XP na Windows 7 !
Zmieniamy wygląd XP na Windows 7 :

Na początku musimy zaopatrzyć się w zestaw map bitowych i innych plików niezbędnych do przesiadki z Windows XP na Windows 7. 
Zestaw takich plików możemy pobrać ze strony : Seven Transformation PackAplikacja ta umożliwi nam zmianę kolorystyki, systemowych ikon, tapet, dźwięków, ekranu logowania czy doda nawet boczne gadżety, które są utożsamiane z Windows 7.
Aplikację wystarczy zainstalować tak jak każdy inny program - po skończonej instalacji powinniśmy ujrzeć odmieniony pulpit systemu Windows Xp, który tym razem będzie przypominał Windows 7.

4 komentarze:

Anonimowy pisze...

a mozna to odinstalowac jak by nie spodobalo ci sie

Przemo pisze...

Tak - jest taka możliwość, dodatkowo najlepiej przed wprowadzeniem jakichkolwiek zmian zrobić punkt przywracania systemu.

Anonimowy pisze...

Zainstalowałam to i mam mały problem. W MENU START zamiast "wszystkie programy" jest "all programs"
i cały pasek z napisami "dokumenty","muzyka" itp. jest po angielsku. Można to zmienić?Proszę o pilną odpowiedź,gdyż są inni domownicy,którzy również
korzystają z tego komputera,a nie znają angielskeigo;(

Anonimowy pisze...

Na dole na pasku zadań należy kliknąć pasek języka i tam są opcje języka paska zadań. :-)

Prześlij komentarz