piątek, 3 czerwca 2011

Jak wrzucać pliki na telefon bez kabla ? Jak wrzucić coś z internetu na telefon bez kabla ? Przesyłanie plików na telefon z komputera bez kabla ?

Przesyłanie plików na telefon z komputera bez kabla ?
flickr, boklm 
Posiadasz telefon komórkowy, do którego chciałbyś wgrać pliki z internetu, albo z komputera - ale nie posiadasz do tego kabla ? Zobacz w jaki sposób przesłać rzeczy z komputera do telefonu komórkowego bez użycia kabla. Prosty sposób na wysłanie na telefon dźwięków, gier, zdjęć oraz innych plików bez konieczności zakupu kabla usb.

Przesyłanie plików na telefon bez kabla USB - tak to możliwe !

Jeżeli nie jesteś posiadaczem kabla USB, za pomocą którego mógłbyś przesłać pliki z komputera do swojego telefonu komórkowego to zaproponuję ci inne rozwiązania, także skuteczne.
Rozwiązaniem będzie inicjalizacja połączenia internetowego i pobranie pliku z internetu za pomocą specjalnego serwisu, który pozwala nam bezpłatnie wrzucić materiały i pobrać je przy pomocy zwykłego telefonu komórkowego.

Wchodzimy na stronę : http://www.laduj.pl


I wystarczy tutaj wybrać plik oraz zaznaczyć Udostępnij - a następnie klikamy przycisk ładuj.
Pliki mogą mieć maksymalny rozmiar 0,5MB - jest to w zupełności wystarczające.
Po wysłaniu plików, dostaniemy taki komunikat :


Teraz z naszego telefonu komórkowego wystarczy wejść na stronę wap.laduj.pl i wpisać kod, który został wygenerowany przez serwis.

Oczywiście należy pamiętać, że łącząc się z internetem musimy zapłacić naszemu operatorowi według cennika - możemy jednak wykupić pakiety internetowe np. 25MB za 5 złotych i do woli wrzucać pliki z internetu na telefon.

11 komentarze:

Anonimowy pisze...

bez sens. po co płacić kupe kasy za pobiernie z sieci skoro można za 5 zł kupić kabel usb ?

Anonimowy pisze...

Taa 500 KB w zupełności wystarczy jeśli chcesz przesłać dzwonek . . .

Anonimowy pisze...

Zalls niema innego sposobu??

Anonimowy pisze...

ja mam stara nokie 2610 w zastepstwie zanim kupie nowy i nie oplaca mi sie kupowac kabla bo i po co. a ze mam darmowy net w telefonie... :D jednak laduj.pl mnie nie zadowala. wole http://gsm.elektroda.net/upload/ albo http://gsmcenter.pl/wap_upload.php :):)

Anonimowy pisze...

Ja pobrałam nudę na kompa i wysłałam na swoją pocztę potem w telefonie weszłam na neta i pocztę i pobrałam załączniki z muzom (najlepiej jest kiedy internet w telefonie jest najszybszy bo nie pędzi pisać przy pobieraniu że niewiadomo jaka jest objętość) ;-)

Anonimowy pisze...

to jest gówno nic nie idzie ja pier888e ;/;/

Przemo pisze...

Zastosuj się do poradnika a na pewno uda Ci się pobrać pliki przez telefon - musisz mieć wcześniej skonfigurowane połączenie z internetem. Jeżeli twój telefon ma problemy z łącznością, to może to być powód, dla którego nie możesz pobrać plików z internetu.

Anonimowy pisze...

dobre to jest.ja akurat posiadam kabel ale dla tych co go nie mają to jest dobra stronka

Anonimowy pisze...

Szkoda tylko , że drogooo.. -,- ;c

Anonimowy pisze...

LOL, OMG, DŻIZAS, HUE

Anonimowy pisze...

Dlaczego jak wchodzę na wap.laduj.pl, wpisuje kod, przyciskam przycisk pobieraj to wyskakuje mi błąd ,,hasło nie zostało zmienione,, ??

Prześlij komentarz