czwartek, 21 czerwca 2012

Google Gravity - ciekawa odsłona Google ! Potrząśnij wyszukiwarką Google i zaskocz swoich znajomych ! Alternatywny widok przeglądarki Google

Google Gravity - ciekawy sposób wyszukiwania Google ! Zobacz alternatywny widok Google !


Jeżeli znudziło Cię tradycyjne korzystanie z najpopularniejszej wyszukiwarki Google, skorzystaj z nietypowego rozwiązania jakim jest Google Gravity ! Zobacz jak w zwariowany sposób wyszukiwać pliki za pomocą zmodyfikowanej wersji wyszukiwarki Google.

Wyszukiwanie Google, zgodnie z prawami fizyki :

Ricardo Cabello wpadł na ciekawy pomysł stworzenia strony, która będzie prezentowała wyniki wyszukiwania w dość nietypowy sposób. Po wejściu na stronę http://mrdoob.com/projects/chromeexperiments/google_gravity/ ujrzymy spadający napis "Google" razem z przyciskami nawigacyjnymi. Wszystko spada oczywiście zgodnie z grawitacją - bloczkami możemy rzucać na wszystkie strony, a one i tak spadną :)

Oczywiście strona umożliwia również wyszukiwanie - przecież to Google, tylko że nieco zmodyfikowany -  wystarczy w polu wyszukiwania wpisać dowolną frazę np. "pececik", aby po chwili ponownie spadły na nas wyniki wyszukiwania :)


Wyniki wyszukiwania także możemy przerzucać na wszystkie strony. Co powiecie na "przyziemną" wersję wyszukiwarki Google ...Google Gravity ?

6 komentarze:

Anonimowy pisze...

fajne

Anonimowy pisze...

Zajebiszcze

Anonimowy pisze...

podaje lepszą strone: http://tiny.pl/hs1xj

Amaterasu pisze...

Fajna opcja

Deep web links pisze...

i tried Google underwater and I think I got a virus now my computer doesn't work so your stupid
Regards
crazyask.com deepweb darkweb howmate.com

Zabezpieczenia Trójmiasto pisze...

Bardzo fajna funkcja. Podoba mi się taka ukryta funkcja.

Prześlij komentarz