wtorek, 15 czerwca 2010

Darmowe ebooki, haking gazety za darmo, Photoshop za darmo, Gazeta za darmo ! Darmowe czasopisma z internetu - poczytaj za darmo ! Darmowe publikacje, ebooki i inne książki !

Darmowe e-wydania, przeczytaj darmowe czasopisma i książki !
Hakin9 - darmowe czasopismo z internetu, darmowe ebooki dla każdego ...
flickr, Matt Callow
Chciałbyś poczytać coś ciekawego i całkowicie darmowego - warto skorzystać z ebooków czyli internetowych książek, które nie są gorsze od papierowego wydania.
Ostatnio na rewolucyjny krok zdecydował się magazyn Hakin9, który dostępny jest normalnie w sprzedaży. 
Magazyn dotyczy szeroko pojętej technologii internetowej głównie dotyczącej zabezpieczeń IT SECURITY


Po wejściu na stronę http://hakin9.org/pl , widzimy okienko z aktualnym numerem magazynu i napisem "do pobrania - za darmo". Wystarczy kliknąć w to okienko i rozpocznie się pobieranie - dzięki temu uzyskamy komercyjny magazyn całkowicie za darmo - oczywiście nie dostaniemy np. płyty cd, ale naprawdę warto przejrzeć zawsze ciekawe artykuły. 

Na podobny krok zdecydował się jeszcze min. magazyn Linux+ gdzie także możemy bezpłatnie pobrać e-wydanie w formie pliku pdf !
Wystarczy wejść na stronę : http://lpmagazine.org/pl/magazine i kliknąć w podobne okienko co magazyn Hakin9. Gazeta Linux+ traktuje oczywiście o systemie jakim jest Linux.


Tym razem coś dla biznesmenów i osób interesujących się biznesem : http://businesscoachingmag.pl/


W najnowszym numerze znajdziecie min. w jaki sposób poprawnie negocjować, na czym opiera się mowa ciała, jak skutecznie budować zespół, który jest w stanie osiągnąć sukces i wiele innych ciekawych artykułów... oczywiście na stronie także starsze wydania w formie *pdf

Kolejna propozycja to magazyn dla miłośników edycji zdjęć, obróbki fotografii itp... czyli magazyn Photoshop http://psdmag.org/pl 


W magazynie .PSD Photoshop, znajdziecie artykuły o najnowszych technikach edycji zdjęć. Ponadto tutoriale  pokazujące w jaki sposób użyć jakich narzędzi, aby uzyskać odpowiedni efekt.
Magazyn jest całkowicie darmowy - oczywiście dostępny także w sklepach - jednak e-wydanie dostajemy bezpłatnie - warto po nie sięgnąć aby przekonać się co do wartości magazynu.


E - prasa , co jeszcze z darmowych gazet, czasopism w internecie ....

To nie koniec tego co oferuje nam za darmo i legalnie internet - na stronie np. http://czasopisma-cyfrowe.eu/e-prasa/wydania_darmowe_c1029.xml 
możemy bezpłatnie zamówić bardzo dużo darmowych publikacji internetowych.
Wśród nich znajdują się bezpłatne numery min. Gazety Prawnej, Gazety Wyborczej, Pc World, Forum , Polityka i masę innych ...

1 komentarze:

Vitkacy W pisze...

fajnie zestawienie, bardzo przydatne :) Pozdrawiam!

Witek
psd na html

Prześlij komentarz