sobota, 26 czerwca 2010

Testujemy rapideo - pobieraj z rapidshare bez limitów ! Hotfile, Megaupload, Megavideo bez limitów - pobieraj bez limitów w mgnieniu oka ! Pobieranie bez czekania, bez limitów - tyle ile chcesz !

Testujemy serwis do pobierania plików min. z rapidshare,megaupload,hotfile,netload,storage itp.... 
Zobacz czy warto mieć tam konto rapideo.pl !
Źródło : http://rapideo.pl

Wiele osób zastanawia się nad sposobem ominięcia limitów rapidshare, hotfile, megaupload i innych serwisów - pozostaje płatna alternatywa, jednak czy warto wykupować konto na jednej ze stron, skoro dostaniemy możliwość ściągania plików z jednego typu serwera np. rapidshare.
Istnieją jednak lepsze sposoby na dodatkowy transfer - mianowicie strony, które pośredniczą w wymianie plików - dzięki nim będziemy mieli dostęp zarówno do plików z rapidshare, oraz hotfile, oraz megaupload oraz wielu, wielu innych ...

Pod odstrzał poszedł serwis www.rapideo.pl - sprawdzimy jego działanie i przekonamy się czy rzeczywiście warto zakładać u nich konto - powiem od razu - naprawdę warto ! ! ! 

1. Na początek nieco o zasadzie działania :


Chcąc pobrać jakiś plik, wklejamy linka z rapidshare (albo innego serwisu np. hotfile) na stronę "rapideo" - następnie ten plik zostanie przesłany na serwer "rapideo" i stamtąd my będziemy mogli go pobrać z pełną prędkością łącza. Plik ten będzie dostępny do 36 godzin od momentu wrzucenia go na serwer - po tym czasie jest on usuwany i będziemy musieli ponownie go wrzucić. 

Inaczej mówiąc dostajemy tak jakby konta premium do każdego z serwisów rapidshare, hotfile, megaupload itp... - jest ich aż 11 !! Czyli w jednym miejscu możemy pobierać pliki z jakością kont premium.

2. Co i za ile ?

Oczywiście serwis nie jest darmowy - chociaż na start dostajemy 200 MB do wykorzystania.
Po pierwsze warto zaznaczyć, że płacimy tylko za transfer a nie za czas pobierania, czy czas posiadania konta. 
Ponadto nasz transfer nigdy nie przepadnie - czy go wykorzystamy w miesiąc czy w pół roku.
Płatności są zróżnicowane i rozpoczynają się już od 1,22 (w przypadku smsa) za 1,26 GB co wychodzi w przeliczeniu 0,97 groszy za GIGA !

Źródło : rapideo.pl

Zaczynamy - rejestracja i pobranie pierwszych plików ....

Po pierwsze, należy się zarejestrować - w tym celu wchodzimy na stronę http://www.rapideo.pl/
i klikamy przycisk rejestracja - wypełniamy krótki formularz min. login, hasło i oczywiście nasz adres email.
Po zalogowaniu przejdźmy do zakładki "Konto" - mamy tam po prawej stronie menu a w nim min. dodaj transfer, dodaj plik, twoje pliki itp... :

Jeżeli chcemy zwiększyć nasz transfer (na początek jest to 200MB) to klikamy przycisk dodaj transfer - następnie wybieramy jedną z form płatności np. sms albo przelew internetowy. 
Oczywiście przelewem wychodzi taniej bo np. za 10 złotych dostajemy aż 17GB a za 50 złotych już 135GB - w zależności kto ile korzysta - transfer nie przepada ! (nie musimy się martwić, że nam zniknie :) )

Pobieranie plików :

Na początek trzeba znaleźć jakiś interesujący nas link do pliku w serwisie np. hotfile albo rapidshare (lub inne jest ich aż 11 ) - następnie kopiujemy tego linka i przechodzimy do zakładki dodaj pliki ! 
Po wklejeniu linka w okienku klikamy przycisk - wgraj pliki ! 
Zaletą serwisu jest także to, że zostaniemy poinformowani czy taki plik rzeczywiście istnieje - ponownie zatwierdzamy wybrane pliki poprzez przycisk wgraj pliki.
Czekamy chwilkę (aż plik pobierze się na serwer rapideo - trwa to kilka czasami kilkanaście sekund) i możemy pobrać plik na dysk. 

Aby pobrać plik do siebie na dysk klikamy przycisk Ściągnij. 

Oczywiście serwis posiada także wiele innych dodatkowych zalet np. poleceni itp.. ale wydaje mi się, że główną jego zaletą jest dostępność wielu kont, niskie ceny i niezawodność ! 

1 komentarze:

Marek pisze...

oj tak...jest to najbardziej niezawodny serwis z jakiego korzystałem

Prześlij komentarz