czwartek, 17 czerwca 2010

Niezbędne programy - szybka instalacja wszystkich programów niezbędnych dla komputera, niezbędny zestaw programów do komputera ! Ekspresowa instalacja wszystkich programów !

Niezbędne programy do komputera - zainstaluj je w ekspresowym tempie, wszystkie za jednym zamachem ! 
Instalujemy niezbędne programy do komputera - ekspresowa instalacja.
Kiedy kupujemy nowy komputer, albo przeprowadzamy formatowanie dysku, jesteśmy pozbawieni wszelkiej maści programów niezbędnych do prawidłowego użytkowania komputera. Potrzebne nam programy do odtwarzania muzyki, odtwarzania filmów, pakiet umożliwiający pisanie, przeglądarka internetowa, program do rozpakowywania czy zestaw kodeków .... 
Jest tego trochę, gdybyśmy wszystko chcieli zainstalować wchodząc na każdą ze stron osobno i pobierając osobno każdą z instalek - zajęłoby to sporo czasu. 
Powstały jednak instalatory, które zainstaluję te wszystkie programy za ciebie - za jednym zamachem !
To ty wybierasz, co chcesz zainstalować na jednej stronie internetowej - jest to znacznie szybsze i łatwiejsze - nie musisz już pamiętać o wszystkich niezbędnych programach - tutaj to wszystko dostajesz legalnie i za darmo !
Po pierwsze, należy wejść na stronę : http://poformacie.com/ 
oraz kliknąć przycisk "wybierz programy"

Następnie z ramki po lewej możemy wybrać grupę docelową programów, która nas interesuje np. multimedia albo przeglądarki, albo skorzystać z opcji pokaż wszystkie :


Następnie klikamy na ikonki programów, które chcemy zainstalować na naszym dysku - dzięki temu stworzymy listę programów, które zostaną zainstalowane.
Kiedy skończymy wybieranie programów - klikamy na przycisk "rozpocznij instalację"

Powinniśmy ujrzeć takie okienko :


Teraz należy kliknąć przycisk "pobierz instalator", zajmuje on 0,4MB a więc bardzo mało - posłuży on do wpisania kodu, który jest podświetlony na zielono. Oczywiście kod jest różny - w zależności od wybranego zestawu oprogramowania. 
Po wpisaniu kodu do naszego instalatora - rozpocznie się pobieranie wybranych przez nas programów - oraz ich instalacja. Całość potrwa kilka chwil, w zależności od szybkości naszego łącza i doboru programów do pobrania. 

Dzięki tej stronie - możemy w łatwy sposób zainstalować szereg programów, będąc praktycznie w jednym miejscu - nie musimy nigdzie się przemieszczać. Układ strony jest bardzo przejrzysty, a liczba programów jest bardzo duża i na pewno znajdziemy wszystko do wyposażenia komputera w niezbędny zestaw programów !

0 komentarze:

Prześlij komentarz