piątek, 18 czerwca 2010

Gry mmo 3d - darmowe gry mmo multiplayer - gry jakich nie znacie ! Nowe gry mmo ! Darmowe gry mmo w internecie - gry 3d za darmo !

Gry mmo 3d jakich nie znacie - darmowe gry internetowe.
Zmierz się ze znajomymi w nowych ciekawych grach massive multiplayer online !
flickr, kevindooley
Jeżeli znudziły cię gry przeglądarkowe w internecie - może czas zagrać w coś nieco bardziej rozbudowanego. 
Nową formą zabawy mogą stać się gry mmo 3d, które w wyglądzie przypominają popularne gry sprzedawane w sklepach. 
Najważniejszą różnicą w tych grach jest to, że mmo3d opiera się na rywalizacji z innymi graczami o dominującą pozycję w internecie. 

W zależności od typu i specyfiki gry, możemy być albo najsilniejszym władcą, który podporządkowuje sobie podległe terytoria, albo zabójcą, który jest w stanie pokonać każdego przeciwnika, albo najlepszym pilotem, który nie ma sobie równych w przestworzach....

Co trzeba wiedzieć o grach typu mmo 3d - czyli zanim zaczniemy grać ....

O ile w grach przeglądarkowych, wymagana była obecność wyłącznie przeglądarki internetowej, no i oczywiście dostępu do internetu - to w grach "massive multiplayer online 3d" wymagany jest klient (program), który umożliwia nam grę. 
Jest to nic innego jak zwyczajny plik instalacyjny z grą, który może zajmować od kilku MB, do nawet kilku GB.

Warto także, zwrócić uwagę na wymagania danej gry - ponieważ są to zazwyczaj gry z rozbudowaną grafiką.
Większość tego typu gier jest stworzona w języku angielskim, oczywiście powstają tłumaczenia jak chociażby Metin2 czy Last Chaos.

Przegląd ciekawszych i darmowych gier mmo 3d :

Wybrałem kilka tytułów spośród wielu, które znajdują się w internecie - zależnie od upodobań gracza mogą ci się one spodobać albo i nie.

1. Fifa Online - darmowa piłkarska gra online multiplayer http://fifa-online.easports.com/web/beta/welcome

 

Zmagamy się z innymi przeciwnikami w grze piłkarskiej upodobnionej do popularnej gry FIFA - tym razem EA Sports oddał do użytku nie tylko świetną grę całkowicie za darmo, ale także grę w którą gramy z całym światem ! 
Prowadzimy własny klub piłkarski, dokonujemy transferów, ustalamy skład drużyny, taktykę - bierzemy udział w turniejach oraz grach towarzyskich. 


2.  Heroes in the Sky - zostań prawdziwym pilotem http://his.gamescampus.com/

Tym razem gra nieco inna niż dotychczasowe "standardy" - krasnoludy, orki, elfy, czarodzieje :P
Heroes in the Sky jest symulatorem lotu samolotem, w którym walka toczy się między Aliantami a Sowietami - to od nas zależy za która grupą pilotów opowiemy się.
Na początku dostajemy zwykły samolot, który nie posiada zbyt wielu ulepszeń - z czasem rozbudowujemy go o nowe naboje, działka, lepszy silnik - albo produkujemy całkiem nowy typ samolotu. 
W grze jest duża różnorodność zarówno ekwipunku jak i modeli samolotów, mogą to być maszyny bardzo zwrotne, szybkie, wyspecjalizowane w strzelaniu z działek czy wielkie bombowce.
Możemy grać wypełniając misje z innymi graczami - wtedy gramy w sojuszu - albo możemy zmierzyć się w potyczce pvp - gdzie na jednej planszy może latać nawet 16 samolotów !


Jest to tylko garstka - bo aż 2 ciekawe i nowe tytuły o których raczej nie słyszeliście, ale tego typu gier jest naprawdę wiele !

3 komentarze:

Anonimowy pisze...

nuda

Przemo pisze...

To może zaproponujesz jakieś ciekawe tytuły ;) ?

Anonimowy pisze...

heroes in the sky sie nie otwiera problem nie idzie go nawet zapisac

Prześlij komentarz