sobota, 19 marca 2011

Gry dla wielu graczy online ! Zagraj ze znajomym online przez internet - gry wieloosobowe w przeglądarce ! Gry flash na dwóch !

Gry wieloosobowe flash online - zagraj ze znajomym !

Teraz trochę rozrywki, przedstawię gry w które możesz zagrać razem ze swoim znajomym - będą to gry wieloosobowe online flash. Dzięki temu nie musisz instalować ani pobierać żadnych plików z internetu - grasz bezpośrednio za pomocą swojej przeglądarki internetowej. Zobacz ciekawe gry na dwóch i zagraj razem z kolegą !

Gry wieloosobowe flash online :

Jeżeli chciałbyś pograć ze znajomym w jakąś ciekawą grę flash, to warto skorzystać ze strony CDA - http://www.cda.pl/gry-online/show/dla_2_osob 
Znajdziesz tutaj wiele gier dla 2 osób - szczególnie polecam grę o nazwie Dog Fight: The Great War - w której zmierzymy się z naszym przeciwnikiem w bitwie małymi samolocikami ;)


Oczywiście wszystkie w/w gry na podanej stronie są z możliwością grania we dwie osoby przy jednym komputerze.
Kolejna strona, na której możemy zmierzyć się z realnymi przeciwnikami w grach flash to http://gry.gry-online.pl/gry_internetowe.asp?SORT=7

Gier multiplayer flash jest tutaj naprawdę dużo i myślę, że każdy wybierze coś dla siebie - od zręcznościówek, strzelanek po gry strategiczne.

Nie zapomnijcie odwiedzić także strony pod adresem http://www.funmass.com/gry/online-c/16-1/Dla-wielu-graczyA/ - tutaj także gratka dla miłośników gier split screen (czyli gier we dwie osoby przy jednym komputerze).


Szczególnie polecam tutaj grę o nazwie Bowman, a także walkę Stickmanów.

Jeżeli szukasz rozbudowanych gier wieloosobowych to może warto odwiedzić serwis http://www.gry.jeja.pl/nowe,7,multiplayer.html - tutaj także znajdziesz wiele atrakcyjnych wieloosobowych gier online !
Będą tutaj min. kalambury, gry strategiczne, strzelanki, czołgi, gry wojenne, bijatyki czy wyścigi.

3 komentarze:

Anonimowy pisze...

żal

Anonimowy pisze...

Polecam http://www.wyspagier.pl/czolgi-multiplayer.htm

Free games pisze...

Great and very informative post you have shared with us i like this blog post.
Friv3
Friv5

Prześlij komentarz