czwartek, 24 marca 2011

Zmień swoje zdjęcie w zombie - przekształcanie zdjęć online ! Zdjęcie z kreskówki, zdjęcie zombi - edycja zdjęć w internecie !

Przekształć swoje zdjęcie nie do poznania - zombie, a może postać z kreskówki ? 
 flickr, Carly & Art

Tym razem kolejna dawka ciekawych stron, dzięki którym przekształcisz swoje zdjęcie do ciekawej postaci. Teraz zobaczysz jak stworzyć ciekawe zdjęcie przypominające animację z kreskówki, a także jak przerobić zdjęcie na straszliwą postać zombie.Przekształć swoje zdjęcie, darmowy fotomontaż online dla każdego - zobacz jak to zrobić.

Przekształcamy zdjęcie online :

Wchodzimy na stronę http://makemezombie.com/
Dzięki tej stronie, będziemy mogli przerobić  postać ze zdjęcia (twarz) na postać potwora zombie - cały proces odbywa się niemal natychmiastowo, i całkowicie darmowo a efekt zobaczcie sami :


Przekształcanie zdjęć (fotomontaż online) nie musi być w ogóle trudny, dzięki narzędziom online nie musisz na komputerze instalować żadnego specjalistycznego oprogramowania a także nie musisz posiadać wiedzy z zakresu obróbki grafiki.

Ciekawą stroną jest także portal : http://www.converttocartoon.com/#


Tutaj przerobimy nasze zdjęcie na wyglądające niczym z kreskówki - efekty mogą być naprawdę miłe dla oka ;)

Trochę głupio byłoby, gdybym nie wspomniał także o stronie http://www.wishafriend.com/photo/photoeffects/ 
Oferuje ona masę możliwości przeróbki swojego zdjęcia za pomocą dostępnych gotowych szablonów graficznych np

Możliwości jest naprawdę sporo - a to wszystko całkowicie bezpłatnie, wystarczy wybrać szablon do którego chcemy przekształcić naszą fotkę i wysłać ją na serwer.
Po chwili otrzymujemy możliwość zapisania gotowego przekształconego zdjęcia.

6 komentarze:

Anonimowy pisze...

co moge zrobic aby nie wysłali do mnie tekstów gwiazd ???prosze o szybką odpowiedz

Przemo pisze...

Najlepiej napisz w tej sprawie do twórców portalu, żeby wykreślili Cię z listy subskrybentów.

Anonimowy pisze...

co zrobić żeby nie wysyłali do mnie jakiś tych smsów ze swoimi mądrościami?

Anonimowy pisze...

chciałam przerobić zdjęcie na zombi, miałam wysłać darmowego smsa aby otrzymać hasło, za smsa mi kase pociągło, hasła nie dostałam a na dodatek tego będą wysyłać mi smsy z mądrościami itp za ponad 3zł. Masakra!!! Co robić aby nie dostawać tych smsów i żeby nie być w tym porąbanym "wiem"

Anonimowy pisze...

Wiem jak sie czujesz ja tez chcialam sobie przerobic i mi co dziennie 3 zabieraja! Tego zdjecia to mi nie przerobili oszusci!!!:@

Przemo pisze...

A dlaczego wysyłacie sms-a ? Przy tworzeniu tego artykułu utworzyłem zmodyfikowane zdjęcie za darmo. Każde wysłanie sms'a wiąże się z zapłaceniem odpowiedniej kwoty - dlatego tego nie róbcie.

Prześlij komentarz