niedziela, 7 listopada 2010

Gry przeglądarkowe, mmo, darmowe gry mmorpg, gry mmo, gry multiplayer, zbiór gier mmo,

Darmowe gry przeglądarkowe mmo w jednym miejscu !
Gry online na przeglądarkę - zbiór ciekawych gier mmo za darmo.

Masz chwilę wolnego czasu, nudzisz się grając sam - zagraj z realnym przeciwnikiem i zmierz się w wielu unikalnych grach przeglądarkowych online MMO.
Wystarczy zwykła przeglądarka i już będziesz mógł grać z milionami przeciwników - wejdź do gry i pokaż ile jesteś wart - świat gier mmo czeka na ciebie ! 

Czym jest MMO i co jest potrzebne do grania (wymagania) ?

MMO to skrót od Massive Multiplayer Online, czyli inaczej mówiąc gier online dla wielu graczy (z całego świata). Większość gier wymaga jedynie dostępu do internetu i przeglądarki internetowej - stąd wzięła się także nazwa gier przeglądarkowych.
A więc nie musisz zaśmiecać swojego komputera, tracić czasu na pobieranie gry (klienta) - tylko rejestrujesz się bezpłatnie i grasz. 
Zaznaczam, że rywalizacja z wieloma graczami może być naprawdę zacięta i ciekawa .... to nie to samo co gra z komputerem.  

Zbiór darmowych gier przeglądarkowych (MMO) :

1. Seafight - gra piracka online 

  Jako człowiek, któremu w życiu się nie powiodło próbujesz zasmakować innego życia - dostajesz się na statek, który ma przynieść ci nowe lepsze życie. 
Okazuje się, że twoja nadzieja legnie w gruzach w momencie w którym statek atakują .... piraci !  


 Piraci zabili całą załogę, ty leżąc w kałuży krwi - przeżyłeś a w raz z tobą malutki okręt, który jest twoją drugą szansą ... wykorzystaj ją i zmień swój los !
Zostań prawdziwym postrachem mórz, niech inni omijają Cię szerokim łukiem, niech twoja bandera będzie dla innych przestrogą ! 


2. Dark Orbit - kosmiczne podboje ...

Graj sam albo z sojusznikami i zdobądź panowanie w kosmosie. Jako kosmiczny pilot walczysz o władzę - wyposażaj swój statek, dokupuj pancerze, zmieniaj uzbrojenie i niszcz przeciwników ! 

Wybierasz jedną z trzech dostępnych frakcji i ruszasz na podbój !  Nawiązuj sojusze, walcz grupowo i w pojedynkę - zmierz się z realnymi przeciwnikami.

3. Gladiatus - zostań gladiatorem i stań na arenie ! 

Nie boisz się wyzwań, jesteś w stanie pokonać każdego - jeżeli tak uważasz, to dołącz do elity gladiatorów i walcz na śmierć i życie. 
Stwórz swojego gladiatora, szkól go aby roznosił przeciwników - sława i uznanie czekają na ciebie !
4. Farmerama - zostań farmerem !

Załóż własne gospodarstwo - na początku czekają na ciebie : stodoła, dom, młyn, zbiornik na wodę i obornik. 
Od ciebie zależy czy zajmiesz się hodowlą zwierząt, czy też będziesz uprawiał rośliny. 
Następnie sprzedawaj na targu, handluj z innymi graczami, wymieniaj się doświadczeniem  - aż staniesz się najlepszym farmerem !
 
5. Zoomamba - załóż własne zoo !

Zostań dyrektorem zoo - zarządzaj, rozbudowuj i przyciągaj klientów. Kupuj zwierzęta, zarządzaj wybiegami i sprawdzaj ich stan - to tylko niektóre z twoich obowiązków.
Gotowy do stworzenia swojego małego Jurrasic Park ?
6. Travian - legendarni Rzymianie czy dzielni Galowie ?

Zaczynasz jako wódz małej wioski i to od ciebie zależy czy świat o tobie usłyszy, czy w pierwszej możliwej sytuacji zostaniesz zgładzony.
Buduj osady, podpisuj sojusze, nawiązuj kontakty - w końcu idź na podbój i walcz jako jeden z trzech nacji : Germanów, Galów albo Rzymian ! 
7. BiteFight - wampiry kontra wilkołaki ...

Mroczne moce znowu ujrzały światło dzienne - stań po jednej ze stron wampirów albo wilkołaków. 
Odwieczna walka musi się kiedyś skończyć - czy stanie się to dzięki tobie ?
Wędruj po świecie, wykonuj liczne zadania, zbuduj potężną fortecę wraz z sojusznikami i atakuj nieprzyjaciela. 
8. BattleKnight - zostań prawdziwym rycerzem.

Odwaga, sława, braterstwo, chęć walki, przygoda - będą rycerzem te cnoty nie będą ci obce.
Ćwicz swoją postać, kupuj uzbrojenie, zbieraj doświadczenie, wykonuj zadania i walcz z innymi aby zyskać uznanie i chwałę. 


Gry z klientami (trzeba pobrać) - równie darmowe i po polsku ! 

1. Runes of Magic : Chapter 3 
Magiczny świat pełen postaci o cudownych zdolnościach, setki misji do wykonania, dopracowana grafika - to tylko kilka zalet tej gry !
Graj za darmo, rozwijaj umiejętności, wybierz jedną z wielu klas postaci - stwórz ją unikalną w systemie dwuklasowym. Zostań mistrzem oręża i walcz jako wojownik, albo władaj magią i przywołuj żywioły jako potężny czarnoksiężnik. 2. Nostale - świat fantazji !

Stań się poszukiwaczem przygód w fantastycznym świecie Nostali - wybierz jedną z trzech klas wojownikiem, łucznikiem albo magiem.
Pokonuj potwory, poskramiaj dzikie zwierzęta, nawiązuj przyjaźnie, zbieraj przedmioty i doświadczenie - zaproś przyjaciół i bawcie się razem ! 
3. 4Story - walka królestw !

Stań po jednej ze stron z dwóch konfliktowych królestw - walcz o władzę i dominację nad całym terytorium. 
Do wyboru masz trzy unikalne klasy, które posiadają różne cechy : ludzie, feline oraz wróżki - a także klasę postaci od wojownika po maga.
Czy dzięki tobie w królestwie zapanuje pokój ....


Więcej gier znajdziecie pod adresem : http://www.dogry.pl

0 komentarze:

Prześlij komentarz