czwartek, 25 listopada 2010

Jak namierzyć adres IP. Jak namierzyć kogoś po adresie IP ? Lokalizacja za pomocą adresu IP komputera.

Jak sprawdzić na podstawie numeru IP kto jest po drugiej stronie ?
Jak namierzyć kogoś po adresie IP - lokalizacja adresu IP.
flickr, quapan
Znasz numer IP komputera w sieci i chciałbyś dowiedzieć się do kogo należy, gdzie ta osoba mieszka - dowiedz się jak sprawdzić na podstawie numeru IP lokalizację komputera. Czyli jakie informacje niesie ze sobą adres IP - czego można dowiedzieć się na podstawie IP.

Jak sprawdzić lokalizację numeru IP :

Oczywiście musimy wiedzieć jaki IP ma osoba, którą chcemy sprawdzić - możemy się tego dowiedzieć na różne sposoby, np. poprzez gadu-gadu albo wiadomości email, które dostaliśmy od niej.
Jeżeli już posiadamy adres IP danej osoby, to wystarczy, że wejdziemy na stronę http://www.ip-adress.com/ip_tracer/


Następnie w w/w okienku trzeba podać adres IP komputera, który chcemy sprawdzić - automatycznie po wejściu na stronę będzie sprawdzony nasz adres IP. Dowiemy się min. z jakiej przeglądarki korzystamy, z jakiego kraju pochodzimy, a co najważniejsze kto jest naszym usługodawcą sieciowym.
Dzięki tej informacji, możemy nawiązać kontakt z osobą , która udostępnia komputerowi o danym adresie IP internet.Poznamy także lokalizację - ale uwaga ! Będzie to lokalizacje naszego usługodawcy - a więc nie rzeczywistego komputera. 

14 komentarze:

moje ip pisze...

nic prostszego wystarczy wejść na www.adres-ip.pl i mamy delikfenta jak na dłoni

Anonimowy pisze...

jak ustalić adres IP np.: z wpisów na forach???

Anonimowy pisze...

A nie prościej zainstalować sobie firefoxa a do niego wtyczkę Flagfox ten sam rezultad !!

Anonimowy pisze...

adersy-ip.pl:D jasne mi pokazuję że jestem w korei na podstawie ip :D

Anonimowy pisze...

Bo pewnie masz ustawione proxy:P

moje ip pisze...

ludzie tu dobrze pokazuje http://www.moje-ip.eu

Anonimowy pisze...

A gdzie ten numer IP jest? Chodzi mi o email od tej osoby.

Rafal Winiarczyk pisze...

xD mi gdzies pokazuje ze jestem na Rosji w http://www.ip-adress.com/ip_tracer/ xD a na www.adres-ip.pl ze w Polsce ale zle miasto i na http://www.moje-ip.eu pokazuje to samo gdzie na www.adres-ip.pl xD

Anonimowy pisze...

w sieci tego typu sztuczki nic nie daja tylko sie w malym stopniu maskujecie dalej jestescie do namierzenia organy scigania o raz inne panstwa maja takie programy ze glowa boli to wam nic nieda tylko troche prywatnosci i tyle.

Anonimowy pisze...

A jak ktoś napisze opinię na jakimś portalu na forum to czy można go namierzyć zwłaszcza jakby ktoś miał znajomości na policji?

Anonimowy pisze...

nic prostszego wystarczy wejść na www.adres-ip.pl i mamy delikfenta jak na dłoni"

heh wiekszej bzdury nie czytałem,kolejny ktory uważa się za informatyka? zatem kolego styknie ,że ktoś ma lifebox przy tym restartowane ip ze zmienna iloscia czasowa +,- 2h ,wiesz co wtedy masz na dłoni? jedynie brud bo g...zdziałasz mądralo za 3 grosze a przy dobrym ruterze i zmiennym ip? zatem przestac pisac debilizmy

Anonimowy pisze...

A jak ktoś napisze opinię na jakimś portalu na forum to czy można go namierzyć zwłaszcza jakby ktoś miał znajomości na policji? " nastepny ,kolego kazdy ma teraz firewalla jak jest namierzanie odrazu widac ze to policja aczkolwiek jak wyzej to nie film przy zmiennym ip ze zmiana pula adresow czasowa plus proxy nie ma opcji ,aczkolwiek jest taka ze taka probe mozna latwo wykryc z drugiej strony i podac do sadu probe namierzenia bez nakazu prokuratora ot co

Anonimowy pisze...

No niestety ale ten cały www.adres-ip.pl pokazywał mnie w mieście o ponad 120km dalej niż faktycznie mieszkam :) pozdrawiam dowidzenia z takim szajsem ;]

Anonimowy pisze...

Polecam, pobierzcie program Creepy też służy do lokalizacji, jak czytałem o tym to prwdp. Policja z usa namierzyla przez ten program hakerów z Anony.

Prześlij komentarz