czwartek, 18 listopada 2010

Narzędzia do pozycjonowanie stron, darmowe pozycjonowanie stron. Jak pozycjonować stronę internetową cz.3 Skuteczne SEO

Jak pozycjonować stronę internetową ?
Darmowe narzędzia do pozycjonowania stron internetowych cz.3 Skuteczne SEO.
  flickr, bensonkua

Zobacz w jaki sposób skutecznie zwiększyć oglądalność swojej strony internetowej, jak skutecznie pozycjonować stronę internetową. W tym artykule znajdziesz przydatne narzędzia seo do pozycjonowania swojej strony internetowej. 

Pingowanie strony internetowej - jak przyśpieszyć indeksowanie strony SEO ?

Napisałem tam o sposobie na zwiększenie aktualności strony internetowej - chodziło o to, aby nasza strona była zawsze świeża w internecie. Czyli inaczej mówiąc chodzi nam o zwiększenie szybkości indeksowania naszej strony w wyszukiwarkach np. Google.
Przykładowo piszemy sobie jakiś artykuł np. taki jak ten, chcemy aby w miarę szybko pojawił się on w listach wyszukiwania Google - mamy dwa wyjścia. Pierwszy to spokojne czekanie na robota indeksującego Google, albo skorzystanie z narzędzi, które wysyłają pingi stron internetowych.
Właśnie takie narzędzia do pingowania swoich stron chciałbym tutaj przedstawić - gdyby przypadkiem narzędzie z wcześniejszego artykułu okazało się wadliwe.

Jak pingować stronę internetową - szybsze indeksowanie www....

Wystarczy wejść pod jeden z adresów :
- http://autopinger.com/
- http://www.pingasite.com/
- http://ping.in/
- http://www.pingmyblog.com/
- http://feedshark.brainbliss.com/

następnie wypełniamy pola adresu strony internetowej, kanału RSS a także podajemy tytuł naszej strony i zaznaczamy gdzie chcemy wysłać pingi. Warto skorzystaj z opcji check all, która zaznacza wszystkie serwisy i wysyła wszędzie powiadomienia o pojawieniu się nowych treści na naszej stronie internetowej.Nasza strona powinna zostać w przeciągu jednego dnia, do maksymalnie kilku zaktualizowana, dzięki czemu wyniki pojawią się w wyszukiwarce.

1 komentarze:

dolp.pl pisze...

Fajnie podzielony na części artykuł.

Prześlij komentarz