sobota, 6 listopada 2010

Photoshop online, edycja zdjęć online, edytor grafiki online, darmowy photoshop, sumo paint, lepszy niż paint, lepsze niż paint, paint online, edycja zdjęć w internecie, darmowy edytor, photoshop online

Sumo Paint 2.0 - czyli darmowa alternatywa photoshopa online !
Edytuj zdjęcia online, stwórz własną grafikę online - bezpłatny edytor grafiki w internecie.
Szukasz jakiegoś edytora zdjęć i programu do tworzenia grafiki na poziomie photoshopa za darmo ?
Chciałbyś poprawić zdjęcie, wyostrzyć je, dodać kontrast, dodać ciekawe efekty i to wszystko za darmo w internecie online. Zobacz darmowy edytor zdjęć, który ma wiele zaawansowanych opcji - prawie wyjętych z płatnego Photoshopa. 

Sumo Paint 2.0 - tworzymy grafikę online - bez instalowania ! 

Ostatnio natknąłem się na świetny serwis, który umożliwia nie tylko edycję zdjęć, ale także tworzenie grafiki od podstaw (biała kartka) a to wszystko online bez instalowania zbędnego oprogramowania ! 
Czyż to nie brzmi fantastycznie - stworzyć coś ciekawego za pomocą darmowego narzędzia ? 


 Do korzystania z edytora zdjęć online wystarczy zwykła przeglądarka i zainstalowany flash player - gdyż jest to aplikacja bazująca na tej technologii.

Darmowy Photoshop Online - czy rzeczywiście ?

SumoPaint posiada bardzo bogaty pakiet narzędzi (tools) - jest to zestaw pędzli, różnych obiektów np. koła, wykresy, wycinki kół, gwiazdy itp. które możemy wstawić do naszej pracy a także większość rzeczy, które posiada Photoshop np. różnego rodzaju zaznaczenia .

 
Znajdziemy tutaj także bardzo przydatne warstwy,  przeźroczystość i różnego rodzaju filtry graficzne - które nie tylko poprawią nasze zdjęcie , ale je uatrakcyjnią. 
Masa narzędzi, które ułatwiają pracę ....

Warto napisać trochę o możliwościach - edytor zdjęć Sumo Paint jak już wcześniej pisałem ma bogatą bazę narzędzi. Samych pędzli jest dziesiątki, dzięki temu możemy tworzyć ciekawe wzory :


 Możemy wybrać wiele różnego rodzaju pędzli - jest kilka podstron do wyboru, a także dowolnie je modyfikować ! 

Warto wspomnieć także o filtrach - jest ich masa, można tworzyć np. kostkę 3d, pudełko, dodawać szumy, tekstury itp...
Szybkość działania i słów kilka o programie :

Aplikacja działa naprawdę bardzo żwawo, większość modyfikacji jest wprowadzana niemal natychmiast, praktycznie Sumo Paint posiada same zalety. 
Przekonać się o tym możecie pod adresem : http://www.sumopaint.com/app/

Na koniec warto zajrzeć także na stronę główną programu, gdzie znajdziemy min. prace, które zostały wykonane przy pomocy tego programu http://www.sumopaint.com/home/

1 komentarze:

frycionella pisze...
Ten komentarz został usunięty przez autora.

Prześlij komentarz